Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet rontani 1 csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani 1 csókot?

Figyelt kérdés

őszi szünetbe találkozom 1 sráccal aki tetszik , és ugynézki h én is tetszek neki és elméletileg meg is fog csókolni

csak az a baj h én már régóta nem csókolóztam, nyelves csók egyáltalán nemvolt.


és tökre parázok h elszúrok valamit:S

ötletek?


2011. okt. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El lehet rontani, de pont úgy, hogy parázol. Nyugi, és jól fog menni.
2011. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
NYUGI! nem kell aggódni, még ha az elején kicsit nehezen is indul be a dolog, később bele fogtok jönni! ;)
2011. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen úgy van ahogy az első válaszoló leírta...el lehet rontani akkor ha parázol..én az elsőnél nagyon paráztam és jól el is rontottam...még jó hogy nem emlékszi rá. A 2.-nál is féltem és nem is engedtem egy ideig hogy megcsókoljon a pasi de mivel nagyon tetszett ezért engedtem neki és teljesen jjó volt sőt életem legjobbja :D
2011. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugd bé a nyelved és forgasd. Mármint a nyelved. Mármint a szájában.
2011. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm nem tudom, hogy lehet elrontani egy csókot. :D:D Szerintem ez egy ösztönös dolog, magától történik. Alapból gond, hogy te készülsz rá, számítasz rá, hogy meg fog csókolni és így ráparázol, hogy minden tökéletes legyen és megfelelj neki. De nem kéne. :D Ha egymásra vagytok hangolódva, úgyis magától történik minden.
2011. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy el lehet rontani!

Ha megcsókol a srác és te válaszul jól tökön rúgod, akkor szerintem elrontottad!

2011. okt. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

persze

beleharapsz a nyelvébe, vagy összeérintkezik a fogatok az kicsit gáz

2011. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te mekkora egy hülye p*csa vagy ilyeneken izgulsz....
2012. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!