Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin el tudom "rontani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin el tudom "rontani" a csókot? :D

Figyelt kérdés

most fogunk előszört randizni. Még nem csókolóztam, de a fiú már sztem tapasztaltabb. El tudom szúrni a dolgot, ha csókra kerül a sor?

17/l


2011. máj. 5. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

hát úgy elszúrni nem tudod h emiatt haragudjon rád a srác...

de pl. zavarhatja 1-2 dolog (túl sok nyál, vagy rossz technika). de sztem el fogja nézni :)

2011. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

balesetek előfordulnak. leeshetsz közbe a lépcsőn (bár ez az én specialitásom:D), vagy leöntheted vmi piával a srácot, ilyesmi, de nem elsz ott baj, egyébkétn is vicces az olyan:D

arra figyelj hogy ne dugd nagyon mélyre a nyelved, de ne is csak tátogj mint a halacska. egyébként rá fogsz érezni nem oylan komplikált dolog az

2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a csókolózást is tanúl ni gyakorolni kell,előszőr soksok puszi,és egyre jobban ráfogtok hangolódni a csók ra is.ne siettesd ,az érzelmeken nagyon sok múlik! kölcsönös szerelem nagyonjó feltétel.
2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha túl hamar engeded magad megcsókolni, a csávó könnyű prédának fog tartani, ennek minden következményével együtt.
2011. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

ne izgulj, nem nagyon dolog, hiszen nézz körül annyi ember csinálja, szóval ebből kiindulva nem lehet annyira nehéz nem?

ha csókolózásra kerül a sor, finoman simogasd a nyelvét a nyelveddel, körözz de ne kergetőzz a nyelveddel a szájába, gyengéden. csókolgasd az ajkait.

lényeg hogy ne izgulj, elrontani nem lehet hacsak nem harapod le a nyelvét ! :)

ja és levegőt vegyél! :)

21L

2011. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok :

ja és friss lehellet! :)

2011. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat!

ezzel a fiúval már pár hete kerülgetjük egymást, így én ezt a csókot nem tartom kapkodásnak. Annyira aranyos és kedves is. nem hiszem hogy problémát fog neki okozni a tapasztalatlanságom.

2011. máj. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!