Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon el lehet rontani az...

Nagyon el lehet rontani az első együttlétet?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és még nemvoltam lánnyal úgy.. ,és nagy baj az ha elsőre egy tapasztaltabb lánynál pl nemtalálok be oan könnyen meg ha túl gyorsan elmegyek?
2008. aug. 15. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nedvesítsd be és segíts a kezeddel a helyére rakni a dolgot,ha hamar elmész elsőre nem gáz,gyakorolni kell a visszatartást,vagy orálisan segíts a lánynak aztán te jösz.
2008. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd el a lánynak???;) Sztem ha szeret, akkor tisztára élvezni fogja, hogy tanítgathat téged:) Amugy meg fogd meg a farkad, amikor merev, és kicsit jobban odanyomva símogasd meg vele a lány punciját lassan kélyesen. Na már most: amikor fentről, a csiklójától lefelé símítod, akkor - nagyon finoman!!! - nyomd kicsit befelé, és közben lassan folytasd az utad a gátja felé...Igy bele fogsz botlani a hüvelyébe, erre garanciát vállalok neked:P Érezni fogod, hogy ott van a hüvelye, épp csak a makkod hegyével, mert érzed majd, h arra "nyílik" valami. Amikor ez megvan, akkor lassan csússz bele, és közben figyeld, hogy reagál. Ha egyszer sikerült, akkor utána már semmi gondod se lesz, uh csak nyugi;)
2008. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
váá köszi sokat segítettél:P:)
2008. aug. 16. 12:09
 4/4 A kérdező kommentje:
segítettetek;):P
2008. aug. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!