Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókot nagyon el lehet rontani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókot nagyon el lehet rontani?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi a legrosszabb dolog ami történhet ha még nem csókolóztam, vagy az nagyon feltűnő egy fiúnak ha akivel csókolózik annak az első alkalom? Normális válaszokat kérek, mert már kinőttem abból a korból, hogy kis buta tinilány és egyebek.
2011. febr. 2. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

mért hány éves vagy? legrosszabb esetbe? leharapja a nyelved és le is nyeli :D jaaa h ami valószínű is? semmi extra legalábbis felém még nem volt érdemleges baki


19F

2011. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17..majdnem 18
2011. febr. 2. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon.sodródni kell az árral:D
2011. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani, csináld azt, amit a másik...én mondjuk megmondtam anno az első barátomnak, hogy mi a helyzet, nem volt abból sem gond.
2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én első napon véresre haraptam nagy tapasztalatlanságomban a barátnőm száját :D Szerencsére túltette magát rajta, és azóta is együtt vagyunk, idővel belejön az ember :) Szóval arra vigyázz, hogy ne legyél túl vad, egyébként semmit nem ronthatsz el.
2011. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 2. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak az egyik lány barátommal csókolóztam fogadásból.. :D az volt az első xD Elkezdtük és egy pillanat alatt már az egész nyelve a számban volt és én meg szinte semmit se csináltam (vagy úgy tényleg egyáltalán semmit mert vhogy nemtudtam h most akkor mit csináljak mert nem így képzeltem el xD). Sztem ő is elrontotta mert ha csak picit dugja ki a nyelvét akkor énis tudok mit kezdeni az enyémmel :D De én is elrontottam xD De az is lehet h úgy h nem vagyok szerelmes belé nem is tudok vagy csak nagyon be voltam parázva xD Legalább azt mondta hogy édes volt az ízem xD Azért nem volt rossz az egész így se :D
2011. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt az 1. csók de féltem, hogy elrontom ezért kb 3 mp múlva elhúztam a fejem :S:( a fiú sztem nem fog rá emlékezni mert nagyon részeg volt :S
2011. febr. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!