Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tennék egy ilyen üzleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tennék egy ilyen üzleti ajánlatot, mi az esély, hogy egy lány elfogadja?

Figyelt kérdés

A következő:

Ha valamilyen okból el akar költözni otthonról, csak akkor működik. A lakótársam lesz a következő üzleti feltételekkel:

- Saját szobát kap

- Ingyen net(és xbox :D )

- Én állom a kaját, a rezsit

- Ő főz, mos, takarít

- Rendszeresen szexelünk

(Persze szépnek kell lennie)


Ez napi 1-2 óra részéről, azon kívül azt csinál amit akar. Kivéve a mással való szexet, ez különleges elvárásom.


Szép gyerek vagyok, jófej, intelligens, szal ez most ne legyen tényező.

Az alapkoncepció mennyire vonzó?

18 éves vagyok, szal eme korosztály válaszai érdekelnének a leginkább.

ROHADTUL NEM TÁRSKERESŐ KÉRDÉS, MIELŐTT TÖRÖLNÉK. Ezért nem adok meg még csak várost sem. A dolog valószínűsíthető eredményessége érdekel.


2013. jan. 21. 18:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
Amugy komolyan figyelj ha kanos vagy menj a 10es útra nem kell ahoz még el tartanod egy csajt. A takarítás meg jo kifogás nem létezik olyan ember aki nem tud takaritani, vegyél egy porszívót és tologasd ide oda. Látod nagyon egyszerü
2013. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok, ennyi. Sosem tudnék kitakarítani, elmosogatni, berakni a ruhát egy mosógépbe vagy ilyesmi. Így születtem.
2013. jan. 21. 18:52
 13/17 anonim válasza:
Akkor fogadj fel egy takaritónőt. Olcsobb mint még egy főt eltartani...
2013. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok se takarítónőt, se k.urvát dugni. Gondoltam az egy éjszakásokra, de nem szeretem a túlsminkelt lányokat. Meg a bulikat sem igazán, amit muszáj lenne bevállalni.
2013. jan. 21. 18:56
 15/17 anonim válasza:
De Egy lány soha nem fog elfogadni ilyen ajánlatot hogy eltartják ha napszámba kefélik (megjegyzem csak akkor nem ha van esze) Ha nincs és még szép is akkor angy mázlid van Már csak a pénz kell a luxus BMWmeg a Mercire és kész :D
2013. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Akkor mértnem keresel magadnak egy barátnőt? Sok jo csajt fel lehet szedni és csak egy kis ideig kell kibirnod mig össze nem költöztök
2013. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Valszeg akkor az lesz. Reméltem, hogy kényelmesebben is megoldható:D
2013. jan. 21. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!