Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tennék egy ilyen üzleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tennék egy ilyen üzleti ajánlatot, mi az esély, hogy egy lány elfogadja?

Figyelt kérdés

A következő:

Ha valamilyen okból el akar költözni otthonról, csak akkor működik. A lakótársam lesz a következő üzleti feltételekkel:

- Saját szobát kap

- Ingyen net(és xbox :D )

- Én állom a kaját, a rezsit

- Ő főz, mos, takarít

- Rendszeresen szexelünk

(Persze szépnek kell lennie)


Ez napi 1-2 óra részéről, azon kívül azt csinál amit akar. Kivéve a mással való szexet, ez különleges elvárásom.


Szép gyerek vagyok, jófej, intelligens, szal ez most ne legyen tényező.

Az alapkoncepció mennyire vonzó?

18 éves vagyok, szal eme korosztály válaszai érdekelnének a leginkább.

ROHADTUL NEM TÁRSKERESŐ KÉRDÉS, MIELŐTT TÖRÖLNÉK. Ezért nem adok meg még csak várost sem. A dolog valószínűsíthető eredményessége érdekel.


2013. jan. 21. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj fel, hamupipőke.
2013. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy rabszolgaság. Már több száz éve eltörölték.
2013. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez csak olyasmi, mint egy párkapcsolat, csak sokkal kevesebbet várok el.
2013. jan. 21. 18:39
 4/17 anonim válasza:
Attol függ. Elötte prosti volt? Mert ha nem szerintem akkora pofont lekeverne neked hogy arcal tompítod a falat :D
2013. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez pont, hogy rosszabb, mint egy párkapcsolat. Miben várnál el kevesebbet? Gondolkozz már el magadon!
2013. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Annyiban, hogy nem érdekel, mit csinál, hová megy, stb. Nem vonom felelősségre semmiért, csak ha épp elégszer rendeltem pizzát akkor főzzön valamit, meg takarítson ki mert azt én nem tudok. Én viszont eltartom.
2013. jan. 21. 18:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Az intelligens és a jófej állítólagos tulajdonságodról a kérdés kiírásának pillanatában mindenki számára világossá vált, hogy nem létezik...
2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban van valami munkamegosztás, csak szólok. Nem ő takarít, főz, mosogat amíg te xboxozol meg vered a faszod egész nap...
2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondtok, hogyan maradjak életben? Csaj van aki jönne anélkül, hogy el kéne tartanom, de ő nem annyira szép. Barátnőt lehetne szerezni, de az sokkal nagyobb kötöttségekkel jár mint egy rendes üzlet két szerződő fél között.
2013. jan. 21. 18:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Jól látod, egy kapcsolatért tenni kell.
2013. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!