Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szánalmas, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szánalmas, ha nem akarok gyereket a barátnőmtől még később sem?

Figyelt kérdés
31/F
2013. jan. 21. 16:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a bnöd is tudja nem gond. Ha titkolod elötte, az nagyon szemét dolog.
2013. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?

Én mondjuk szeretnék majd babát, de éveken át a másik oldalon voltam, hogy soha, nem fúj. :D Szóval megértem, hogy nem. :)

2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A gyerekeket nagyon nem szeretem a csecsemőket pláne nem.
2013. jan. 25. 16:03
 14/24 anonim ***** válasza:

Akkor még túl önző vagy egy gyerekhez.

Az meg hazug indok,hogy nem szereted a gyerekeket,mert nem is kell őket szeretni.A sajátodat kell majd szeretni,mindenki a saját gyerekét szereti.

Ha nem akarsz gyereket,ne erre fogd.

2013. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem kell gyerek csak a gond baj nyűg megváltozik az életed
2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

én se szeretem a gyerekeket..soha nem is szerettem.

már az elején megmondtam a barátomnak,hogy nekem nem fog kelleni gyerek.

19/L

2013. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

Annyira vicces,hogy 15-19 évesen már eldöntitek,hogy nem szeretnétek gyerekeket,ráadásul ilyen gyerekes indokokkal,hogy nem szeretitek a gyerekeket.

Még ti magatok is gyerekek vagytok agyban,honnan a fenéből tudnátok ilyen döntést előre kategorikusan meghozni.

Gondoljatok már bele,ilyet nem lehet előre kijelenteni.

Elhamarkodott,és butaság.

2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sok olyan vaki aki 15 évesen tudja, hogy neki nem kell gyerek és így is lesz miért oly fura ez.

Nekem sem kell pedig 30 éves vagyok

2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nekem se kell gyerek véletlenül se, mert csak penzkidobas h 18 evig eltartod aztan sz@rik a fejedre :)

plusz idegesitoek..nagyonazok..enis ezen a parton vok mint a kerdezo h a gyerekekt nemszeretem a csecsemőket meg FÖLEG NEM mert csak 3 dolgot csinál eszik alszik bőg (a többit haddne irjam).

2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Pontosan azért nevetségesek ezek a kijelentések mert fogalmatok sincs arról,hogy milyen egy gyerek,hogy mennyi örömet tud okozni.Csak a rossz oldalát látjátok.

A másik pedig,hogy nevelés kérdése,hogy szarik-e majd rád 18 éves kora után,amúgy,valószínűsíteném,hogy nem,mivel az,hogy 18 lett még nem jelenti azt,hogy eltudja tartani magát.

2013. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!