Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a SWAG? Valami "flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a SWAG? Valami "flegma tini" kreálmány?

Figyelt kérdés
(bocs,de nem tudtam jobb témát)

2013. jan. 17. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

secretly we are gay.

magyarul:

titokban köcsŸög bŸuzi faŸrtúró segŸgfejek vagyunk.

2013. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
xdd
2013. jan. 17. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
flegma tini <----- jó megfogalmazás.
2013. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez nem magyar eredetű dolog, csak elkezdik átvenni és már tucatdolog lesz és azt se tudják a flegma tinik h mit jelent csak h menő...
2013. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1-sőnek van igaza :D még a melegek találták ki ezt elég régen :D és ezt jelenti :D aki meg ezt mondja valakire vagy magára azt jól ki kell nevetni xDDDD
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem,mert amit az első írt azt már olvastam,de viszont idézetes oldalnak ez a neve fészen,nem is egynek,meg a lányok használják általában de azért nem tudom XD
2013. jan. 17. 21:07
 7/17 anonim ***** válasza:
mert buta primitívek és nem tudják hogy mit jelent csak mert menő azért mondják :D kis páwa majmok :D
2013. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sexy With A bit Gangsta
2013. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

NEM! a SWAG semmilyen "flegma tini" kreálmány... sőt, szinte semmi köze nincs a flegmasághoz.

SWAG = She Wants A Gentleman (magyarul: szükségem van egy úriemberre) ezt általában lányokra szokott jellemző lenni. de van egy-két buzerák is, aki azt hiszi, hogy a SWAG egy stílus, ezért átveszik, és ráakadnak.


amúgy a SWAG-nak több jelentése is van. én ezt ismerem.;)

2013. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Helo, énis kíváncsi voltam rá, így hát utánna néztem.

Az alábbi linken található erre a kérdésedre a válasz:


[link]


(de be is másolom ide csak a kedvedért)


" Sokan tévedésben élnek, ugyan is nem tudják, hogy valójában milyen életstílus is a SWAG, de most mindenki fel lesz világosítva és merem remélni néhány embernek, megjön az esze. Kezdjük az elejéről. Manapság kikre is mondjuk azt, hogy swag? A márkás cuccokat viselő fiatalokra, lányokra és fiúkra is egyaránt, bár ezt az egészet csak a hímneműekre lehetne érteni. Elemezzük ki akkor most miért, milyen cuccok miatt swag valaki, avagy páwa. (Igazából páwák és nem swagak, de ezt később megtudjátok, hogy miért)


Ki a swag?

Öltözködés: V nyakú felső, színes nadrág – persze jó drága legyen -, supra, vagy converse cipő elengedhetetlen (persze azok nem swagek, akiknek valamelyik van, de legtöbbször ezt viselik) és a fullcap, amiből legalább van öt darab. Mindegyiken valami szöveg van például; swag. Ez egyértelmű.


Stílus: Legtöbbször elkényeztetett, bunkó kis sznobokra szokták mondani. A lányokat bolondítják az idióta dumájukkal és az úgy mond „swag lányok” be is veszik ezt és csodálkoznak, ha már tizenhárom évesen a fél városon átment. De amúgy maga a fiú egy értelmi fogyatékos és egy marék döglött lepkének több érzéke van a szerelemhez, mint neki; bunkó kis senkik.


Egyéb: Tetoválást se felejtsük el, hiszen egy tizenöt évesnek az létfontosságú! A cigizés, füvezésről ne is beszéljünk, hétvégenként pedig valamelyik kocsma rendszeres vendége a barátaival együtt. A szemöldökgyantázást még meg sem említettem, sokak ki is húzzák valamivel. No comment.


Swag lányok

Öltözködés: Nyáron rövidnadrág, amiből a fél segge kilóg, amihez egy swages has póló társul. Magassarkú – törnéd ki a nyakad –, amibe járni se tud, de azért abba megy végig a fél városon. Rengeteg ékszer és még sorolhatnám. A swages, vagy obeyes sapkát itt se felejtsük!


Stílus: Bunkó, nagyképű a hangja olyan, mintha rálépnénk egy macska farkára; állandóan nyávog. Szeret a figyelem középpontjába lenni ezért is ment át rajta a fél város. Lealacsonyító és még hajnalig sorolhatnám.


Egyéb: Nem tud a műköröm, póthaj és a több tonna smink nélkül élni. Valamiféle bölcs idézet a csuklójára nélkülözhetetlen. IPhone 5 a kézbe és már is mehet shoppingolni, loui vuitton táska a kezébe – persze olyan kéztartással, mintha ellene törve a keze.


U.I.: Aki szerint Rihanna és Beyonce swag az tévedésbe él, mert ma is olvastam egy ilyen cikket a neten. Nagyon rosszul hiszi! Nekik más stílusuk van, ami ízléses.



Manapság mit jelent a swag?

Rengeteg rövidítést olvastam a neten, így ezeket nem is írnám le, de konkrétan úgy értelmezitek, hogy ezeket jelenti: gazdag, márkás cuccos, pénzes, gizda, menő, laza stb…


Igazából mit jelent a swag?

„Secretly We Are Gay (titokban melegek vagyunk) 1960-as meleg orgiáknálnál használták amolyan 'jelszóként', hogy a rendőrség ne találjon rájuk.” Ezt a szöveget az egyik barátnőm küldte, de akkor most elmagyarázom kicsit bővebben. Úgy gondolom, hogy 50 évvel ezelőtt sokkal jobban elítélték a homoszexuális férfiakat és ennek szót is adtak. Nem nagyon tudok erről semmit, de nekem az a véleményem, hogy lenézték őket, ha nem titokban tartották. A mai világban is elítélik az ilyen embereket, de nem olyan szinten, mint régebben. Ezért kitalálták ez a jelszót, ami nem más, mint a swag és ez egy életstílust jelent; a homoszexualitást. Nem pedig egy divatot.


Szóval kérlek titeket, hogy gondolkozzatok el kicsit, mivel konkrétan röhejessé teszitek a melegeket. Legalább is én így értelmezem ezt az egészet. Sajnálom, ha a cikk kicsit offenzív lett, de engem már idegesít ez az egész és én már viccesnek találom ezt az egész dolgot. Persze nem a komoly részét... "

2013. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!