Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány, akkor mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány, akkor mindenképp esélytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány,aki nagyon tetszik,viszont a legjobb barátnője

a munkatársam,és elég jó a kapcsolatunk (csak baráti),mindent megbeszélünk,ő segített neki oda jönni,ahol mi dolgozunk.

Na most a lányon észrevettem,hogy tetszem neki,folyton egymást bámuljuk,ő is szemez velem.

Beszéltem erről a munkatársammal,az ő barátnőjével.

Azt mondta hogy nem akar mondani semmit,mivel barátnők,de felejtsem el.

Ez így ment két hétig,furcsállotta is a lány,hogy szünetekben nem megyek oda hozzá cigizni,mellőzöm.

Na most mi is már azért másfél éve ismerjük egymást a munkatársammal,hogy addig addig faggattam,hogy nehezen,de elmondta mi a helyzet!

Szereti a barátnőjét,és maradjon köztünk a dolog,de nagyon szereti falni a férfiakat,és nem a hűségéről híres,továbbá elmesélt egy sztorit!

Volt egy pasija,akit nagyon szeretett,e megcsalta,és szakítottak,azóta olyasmit keres mint ő volt,hasonlítok is rá,de ez nem jelent semmit,mert akkor sem tudja megállni hogy hűséges legyen,mert eddig egy kapcsolata sem tartott tovább pár hétnél,plusz azt is elmondta (hogy még izgalmasabb legyen már a dolog komolyan!),hogy a legutóbbi pasija rendőr volt,egyszer a csaj be ment hozzá este,és állítólag berúgtak,és a csávó két másik haverjával együtt meghúzta.

Nem hiszem hogy hazudna,vagy féltékeny,és velem akar összejönni,mert neki 3 éve van barátja,plusz ez tényleg csak,és kizárólag barátság.

Így nem érdemes foglalkozni a csajjal,nem?

Én meg nem csak szex kapcsolatot akarok!



2013. jan. 16. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne,az biztos hogy elmenne a kedvem a randitól!

Vannak ilyen csajok!

2013. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez bűzlik!Nem hiszem,hogy a barátnő miatt így veszni hagyod az esélyt.Mi van ha mégis hazugság, és a munkatársnőd csupán féltékeny?Szerintem a legnagyobb hibát követed el.

Persze, az is lehet,ha mindez igaz,és végül pofára esel, de ugyanannyi esély van erre,mint arra,hogy nem igaz az,amit elmesélt.Ítélj te magad! Tetszik?Szeretnél vele együtt lenni? Ne a pletykákra halgass,hanem a szívedre. Mert a szíved nem fog becsapni.

2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó,hát lehet ez jön le neked 74-es!

De én ismerem a munkatársamat,szoktunk munka után elmenni együtt enni,meg ide-oda,sokat beszélgetünk,és még a barátja is tud rólam,de nem tilt minket,mert amúgy nem jövök be neki,ezt már elsőre elmondta.....nem hiszem hogy hazudna,és ilyet állítana egy barátnőjéről!

Szerintem kedvel,és meg akar kímélni.

2013. jan. 16. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd biztos nem hazudik, nem véletlen avatott be a dologba. Viszont nagyfiú vagy, el tudod dönteni, hogy akarj-e így valamit. van rá némi esély, hogy miattad megváltozzon, stb.Komoly kapcsolatért máshol kopogtass, meg ugye így veszélybe kerülhet a kapcsolatod a csak baratnővel, neki kéne hallgatni mindkét fél esetleges gondjait, stb.
2013. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Óvatosan kell bánni ezekkel a jó barátnőkkel/barátokkal. Ha annyira szereti, miért mond róla ilyeneket? Kevésbé megalázó sztorikkal is lebeszélhetett volna róla, anélkül, hogy besározta volna őt.


Én tavaly hasonló helyzetben voltam. A srác egy jó barátja osztott meg velem bizalmas infókat, hogy miért nem szabad kezdenem a haverjával, milyen ember is ő. Én hülye elhittem mindent amit mondott... Több mint egy év után is arra a srácra vágyom, de hagytam magam befolyásolni és elrontottam mindent.


Ne hallgass a munkatársadra, ismerkedj vele szépen lassan, és csak a saját tapasztalataid után döntsd el, hogy vajon érdemes-e komolyabbra fordítani a dolgot, vagy mégis volt abban valami, amit pletykáltak róla.

2013. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom,csak tudni kell,hogy elég érzelmes srác vagyok,túl egy fájdalmas szakításon.

Nem szeretném ha egy rib@nc mélyebbre lökne..... :(

2013. jan. 16. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha tényleg a barátnője a lánynak, nem mocskolta volna így. és lehet igenis féltékeny rá.. a nők nagyon gonoszok tudnak lenni, akkor is ha nincs különösebb okuk rá. Saját tapasztalat.
2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.....lehet azt gondolja,ha összejönnénk,akkor kevesebbet foglalkoznék vele?

Félti talán a meglévő pozícióját?

2013. jan. 16. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nőnél sohasem tudhatod.. lehet irigy rá, hogy több férfit is könnyen megkap.. nem tudhatod. Mondtam, hogy a nők nagyon irigyek ám! Főleg egymásra!
2013. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!