Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják az rám a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az rám a tini lányok, hogy aranyos vagyok és miért nevetgélnek, ha meglátnak meg miért szólnak a barátnőjüknek, hogy ott jövök, meg miért szeretnek gúnyolódni rajtam a lányok, ennyire csúnya lennnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj linkelj be egy képet magadról, és megmondom.. :DD
2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

>aranyos vagyok

>gúnyolódni


A kettő nem illik össze. Nem gondolod, hogy még egyszer neki kellene futni az egésznek?

2013. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csipkelődnek és ki akarnak kezdeni veled. Azért gúnyolódnak (is), mert egyfajta női stratégia ez. A fiúknak nem a jókislányok jönnek be, hanem a csipkelődők, kicsit lekezelőek. Jó értelemben.

Ha foglalkoznak veled és aranyosnak mondanak, továbbá nevetgélnek, csipkelődnek, az jó jel.

2013. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt már kiirtd elöbb is csak azt kérdezted ez csúfolódás vagy sem, ne unatkozz már ennyire. Többen válaszoltunk arra is ezekszerint nagyon nem vettél tudomást a tanácsokról, véleménykeről, ugyhogy jiába irunk itt bármit. Hány éves vagy ha 13 betudjuk annak ha több akkor nagyon éretlen vagy és gáz.
2013. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki nagyon csúnya, azzal NEM FOGLALKOZNAK a lányok. Kivéve, ha végképp unatkoznak. Egyébként átnéznek rajta. Nem szólnak egymásnak, hogy "ott jön!".


Esetleg, ha odamegy a csúnya srác, a normálisabbjai lerázzák, a bunkóbbak meg nem simán lekezelően, csipkelődően, hanem bunkó módon elhajtják a fenébe, hogy többet eszébe se jusson odamenni.


Én nem olvastam a másik kérdést, de lehet, hogy te csak kicsit "fatökű" vagy ahhoz, hogy kezdeményezz náluk, ők viszont helyesnek, aranyosnak látnak, felfedeztek maguknak és próbálnak motiválni.

2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs haver, de ha a csajok aranyosnak tartanak, akkor valamin változtatnod kell. :-|

Ez a fiú aranyos - jelentése: "Nem akarlak megbántani, de esélyed sincs!" vagy "Ugyan nyíltan nem küldelek el a francba, de ideje lenne hogy eltűnjél."

2013. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, számtalan csajt láttam összefeküdni azzal, akit aranyosnak tartott. De ahány vidék, annyi szokás. :)
2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár erősen függ attól, hogy milyen szituációban, milyen hangsúllyal, milyen szövegkörnyezetben mondja!

Mert neked is igazad van, ha a mondat úgy kezdődik: "nagyon aranyos vagy, de..."

2013. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!