Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy baj az ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj az ha a lány magasabb nálam? (fiú vok) Jah és még nem a barátnőm

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez szokás dolga. Legtöbb embernél fontos. Ha föltetted a kérdést, akkor valószínű valahol Téged is zavar.

Mondjuk én majd 2 méter vagyok, szóval ilyen problémám még nem volt :)

2008. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát engen nagyon zavar h kicsi vok :D
2008. jún. 1. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is egy-két centivel alacsonabb a barátom, ha magassarkút húzok. Ha nem túl feltűnő, egyáltalán nem baj. :) Meg ha a lányt nem zavarja, akkor főleg nem. :)
2008. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha csak ennyi lenne de sajnos azs se tom menyivel magasabb mert külföldön él keveset tok angolból még 14 évesen főleg
2008. jún. 1. 17:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár centi nem gáz, max alány nem visel tűsarkút.

Velem akart egy srác járni, aki kb 15-20 centivel alacsonyabb volt nálam, és közölte velem, hogy max nem hordok magassarkút, mert ha az van rajtam, nem mer mellém állni. Mivel nekem nem jött be, nemet mondtam. Igaz a magasság is közrejátszott.

Viszont metrón egyszer láttam egy kb 2 méteres csajt és kb 160 cm magas pasival. a csaj lehajolt hozzá a csókért. Vicces látvány volt, nekik nem számított.

Ez is nsgyon egyénfüggő ;)

2008. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
figyelj én 166 cm magas vagyok és 16 leszek...és volt már 4-5 csajjal úgy h tetszettünk egymásnak de nem akartak járni velem mert alacsonyabb vagyok náluk pedig cask olyan 5-10 cm volt a különbség...hát sajnáltam de ez van...találtam magamnak egy alacsonyabb csajt és vele is naon jó minden...szal majd te is találsz...de van olyan ismerősöm ahol a casj magasabb 10 cm-vel...szóval ez inkább casj függő...van aki azt mondja mind1 ha szereti van aki meg azt mondja h biztonságba érzi magát ha nagyobb a pasi vag yazt szereti...legjobb ha megkérdezed tőle minél előbb...
2008. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem első látásra fontos h magasabb legyen nálam... de ha jófej, akkor nem zavar, ha alacsonyabb pár centivel... amúgy meg ha nem jön össze, vannak nálad alacsonyabb lányok, akik nagyon szépek.
2008. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek :D
2008. jún. 1. 19:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem baj meg neki sem akkor semmi gond. Én pl. az alacsonyabb fiúkat jobban szeretem. Dehát kinek mi...
2008. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Két dolgot tisztázzál:

- őt zavarja-e?

- el bírjátok-e viselni, ha ezért "megszólnak" titeket?


Ha mindkét válasz kedvező, akkor hajrá!

2008. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!