Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekeljen még vagy az ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekeljen még vagy az ilyenekkel ne foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor kavartam egy sráccal, azóta beszélgetünk facebookon. Ma taliztunk volna, de lemondta mert állítólag elég másnapos. Elég furcsa felfogása van. Végzős és tegnap volt a báljuk és közölte velem kb fél héttel ezelőtt hogy sok csajjal fog kavarni,meg részeg lesz, de nyugodjak meg csak velem jönne össze most. Meg ő úgy gondolta hogy tegnap este kibulizza magát csajozás terén is hogy aztán majd velem komoly kapcsolatot teremtsen'. Én nem vagyok az a csaj aki könnyen adja magát szex téren, ő meg nem szeret küzdeni a lányokért. Azt mondta többet szeretne majd tőlem mint szex...

Szerintetek? Mióta kb egy órával ezelőtt lemondta a talit, és azóta nem beszélünk megéri többet foglalkoznom vele vagy sz*rjam le?

Bár nem tudom hogy mi történt vele, szerintem egy fullos csaj fekszik mellette és lusta átbuszozni ide. Egyébként ha nekem fontos valami/valaki akkor akár másnaposan vagy bármilyen módon de találkoznék vele.

Segítsetek légyszi!



2013. jan. 13. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

15:01 szóval akkor te tényleg egész nap itt lógsz... ha egész nap a gép előtt ülsz, ne várd, hogy lesz is valakid. Nem akarlak meggyőzni, de nem értem, hogy miért oszt itt valaki tanácsokat, akinek fogalma sincs, hogy milyen egy egészséges párkapcsolat! Az hogy neked nem volt ilyenben részed, attól még létezik! Nem te vagy Isten, hogy mindent ismerj és tudhatnád, hogy az életben mindig vannak kivételek!

másrészt! nem, tényleg nagyon jól nézett ki. 10ből egy 10est adtam is neki külsőre, ráadásul orvosis., szóval okosnak is mondható. És de igen! a szemében látszódott, hogy nem akar komoly kapcsolatot én meg nem vagyok híve a "kalandoknak". De persze, ez biztos hülyén hangzik, nem úgy mint a te elméleted, hogy ránézel egy csajra és már tudod hogy a pénz kell neki (remélem ismered az iróniát).

2013. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nem itt lógok egész nap, akkor se lesz senkim, próbáltam már eleget, és reménytelen. Tudom, milyen egy egészséges párkapcsolat, mert a környezetemben látom eleget, és az alapja mindig az, h a fiú legalább olyan jól (de inkább jobban) nézzen ki, mint a lány.

Ha valóban 10/10-es lett volna, fel se merült volna benned, h csak meg akar fektetni. Nyilván nem tudom ránézésre egy lányról, h csak a pénz kell neki, de ha nem az, akkor meg csak a külsőt nézi.

2013. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szegény kérdezőhöz meg beoffoltunk :'DD


ne hülyéskedj! :D én pont azt látom, hogy a legjobb pasik átlagos vagy csúnya lányokkal járnak, a legszebb nők meg a legcsúnyább pasikkal. Persze, itt is vannak kivételek!

Nem. Hidd el, nem akarok kaland lenni! Nagyon sok ember tette nekem a jót, aztán meg hátba szúrtak, kibeszéltek, emiatt nehezen bízok az emberekben kezdetben, így az lenne a legutolsó, hogy egy népszerű sráccal lefeküdjek, hogy aztán menőzzön , hogy meghúzott. Azt is hozzátenném, hogy én az a fajta vagyok aki még 100x átgondolja a helyzetét.

2013. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Olyat én is látok, h jó pasik átlagos v csúnya lányokkal járnak. Átlagos pasit viszont legfeljebb csúnya csajjal, csúnya pasit pedig még csúnya csajjal se.
2013. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Megbeszélés alapján nem lehet egy jól működő kapcsolatot létesíteni.

Nem is tudom.hogy nem röbögtél a képébe..??

2013. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
12%

"Nem vagyok az a fajta aki egyből szétteszi a lábát... "hahahahahahahahaha hahah haha hahahaha hahahaaahahahahaah :'D

szembesítselek valamivel?

Nő vagy.

2013. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha láttad a Tégla c. filmet, akkor abból idéznék: Felecsd el!
2013. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!