Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekeljen még vagy az ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekeljen még vagy az ilyenekkel ne foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor kavartam egy sráccal, azóta beszélgetünk facebookon. Ma taliztunk volna, de lemondta mert állítólag elég másnapos. Elég furcsa felfogása van. Végzős és tegnap volt a báljuk és közölte velem kb fél héttel ezelőtt hogy sok csajjal fog kavarni,meg részeg lesz, de nyugodjak meg csak velem jönne össze most. Meg ő úgy gondolta hogy tegnap este kibulizza magát csajozás terén is hogy aztán majd velem komoly kapcsolatot teremtsen'. Én nem vagyok az a csaj aki könnyen adja magát szex téren, ő meg nem szeret küzdeni a lányokért. Azt mondta többet szeretne majd tőlem mint szex...

Szerintetek? Mióta kb egy órával ezelőtt lemondta a talit, és azóta nem beszélünk megéri többet foglalkoznom vele vagy sz*rjam le?

Bár nem tudom hogy mi történt vele, szerintem egy fullos csaj fekszik mellette és lusta átbuszozni ide. Egyébként ha nekem fontos valami/valaki akkor akár másnaposan vagy bármilyen módon de találkoznék vele.

Segítsetek légyszi!



2013. jan. 13. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, valszeg egy csaj fekszik mellette. Ettől függetlenül téged is meg fog dugni, mert jól néz ki.
2013. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

az hogy szilveszterkor kavartál vele, mit jelent? le is feküdtetek?

mert ha igen, akkor csak egy ingyen kurŸva vagy a szemében. bocsi.

2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne add magad konnyen neki es akk meglatod mennyire is vagyik rad...
2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sz@rd le
2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pont leszarja a fejedet, te meg vevő vagy a hülyeségeire. Ha ez így marad, tuti komolyabb lesz belőle.

Ő éli az életét, te meg lesheted mikor akar veled lenni. Jó párosítás. Hiszel még a mesékben? Szőke herceg fehér lovon?


Normális vagy, drága kincsem?

2013. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A nők tényleg ilyen hülyék? Nem láttok át a szitán? Ennyire nem?... Ezek után nem is kérdezem meg, hogy miért akartok mindig ilyen fickót magatok mellé...
2013. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a nemrégiben megismertem egy pasit, aki eszméletlen jól nézett ki. Ő elkezdett etetni a szövegeivel, de természetesen nem hittem neki, ugyanis látszik a szemében, hogy ő az a fajta aki átmegy a csajokon :) mivel tudtam jól hogy ő az a fajta akiben nem tudok bízni, elküldtem. Helyette megtette mással amit velem tett volna, otthagyta, miután megfektette.

A leírásod alapján az a srác is ilyen pasi. Ha benne jobban bízol, mint a saját megérzéseidben, akkor készülj, hogy koppanni fogsz.


57%os! nem tudom hogy van ez, de amikor feljövök gykra pár percre máris látom a te minőségen aluli válaszaid! Nemhogy inkább elmennél otthonról próbálkozni! te itt fent írod a hülyeségeid.

2013. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor csak smároltunk...én nem vagyok az a csaj aki egyből szétteszi a lábát.
2013. jan. 13. 14:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta már jó pár lány, hogy ő nem olyan lány, de azért az esetek többségében sikerült az első alkalommal megfektetni őket. Furcsa... Erről naplót kellett volna vezetnem.
2013. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"ugyanis látszik a szemében, hogy ő az a fajta aki átmegy a csajokon"

Na persze, hogyne, az ilyen rögtön látszik az embernek a szemén. Valld be, h csúnya volt!

2013. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!