Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, visszataszító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, visszataszító ha egy fiúnak az egyik kezén hosszúak a körmei, mert gitározik?

Figyelt kérdés
Amúgy a hosszú körmöket (kb 4mm) is rendben tartom, nem csak úgy nőnek a nagyvilágba. Tudom, hogy sokan mondanátok, hogy feltalálták a pengetőt (amit az esetek többségében használok, azonban nem lehet mindent pengetővel eljátszani) meg hogy nem kell hosszú köröm a pengetéshez, de nekem így kényelmes, így jó a hangzás.
2009. aug. 28. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele baj, de ha intim közelségben vagytok a lánnyal akkor azt a kezedet fokozottan figyelmesen használd, mert fájdalmat vagy kellemetlen érzést okozhatsz vele.
2009. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hát igen amugy visszataszito, de ha tudom hogy a gitározás miatt, akkor nem:) L/19
2009. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
hosszú köröm. pff... minek van a pengető nagyokos? de ha mindneképpen körmöscsávó vagy, akkor meg van körömpengető. ember..... sztem gusztustalan.
2009. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Na szóval, ha például csak a két szélső húrt szeretném egyszerre megpengetni, akkor azt nem tudom pengetővel, mert köztük van 4 húr amit nem szabad megpengetni. Ha csak simán ujjbeggyel pengetek akkor a hang tompa lesz. Van körömpengetőm is, de az egyszerűen használhatatlan, és kényelmetlen is. Most egyébként nemrég levágtam a körmöm, mert tényleg nem a legvonzóbb látvány, illetve gyakran megkarmoltam magamat, valamint vetem köröm pengetőt, de ez nem vált be, és így le kellett mondjak bizonyos darabokról.

Kérdésem tulajdonképpen arra irányul hogy, melyik az erősebb, a hosszú körömtől való undor, vagy az emögött rejlő "művészi" indíttatás által kifejtett vonzalom (nekem pl nagyon vonzó hogyha egy lány tud zenélni vmilyen hangszeren).

2009. aug. 28. 23:48
 5/21 Thurston ***** válasza:
76%

A harmadik válaszoló szemmel láthatóan egy kikúrt nagy gyökér. ^^


Nekem is hosszúk amúgy. Sőt, egy zeneakadémián tanuló ismerősömnek műkörmei vannak a pengetős kezén.

2009. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Nekem rövidek a körmeim, mégis tudok gond nélkül pengetni velük.De általában pengetővel játszok.Amúgy most nemazért, de gondolom akusztikus gitárral nyomod.Azt nemtudom hogy milyen húrossal, de fém húral sokkal szebben szól ha tompán játszol.Nylon húron, hát az nemjó tompán, de én tudok hosszú köröm nélkül is.

Igaszág szerint engem zavarna ha egy srácnak hosszú körme lenne.De lehet hogy másokat nem. :) 19L

2009. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
"kigyúrt gyökér", szerencsétlen vagy, nézz magadba.
2009. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Thurston ***** válasza:
89%

Na lássuk.


Te se olvasni nem tudsz, se a gitárhoz nem értessz, de osztod az észt mint az állat. Ez szerintem tipikusan arra utal, hogy gyökér vagy.

2009. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

"Te se olvasni nem tudsz, se a gitárhoz nem értessz, de osztod az észt mint az állat. Ez szerintem tipikusan arra utal, hogy gyökér vagy."


Ezt nagyon jól mondta sajnos. :/

2009. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Az is hülyeség amúgy, hogy a fémhúrnap tompán kell szólnia. Ez attól függ, hogy mit játszól.
2009. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!