Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet vekony lanyokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet vekony lanyokkal ismerkedni? (tarskeresön is alig vannak)

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen igazán vékony, de nem beteges, meg ilyenek azért...

Érdekes, mert az is vékonynak mondja magát akinek van karja sokszor, azt pedig az legtöbbször átlagos, vagy arányos...


Alacsonyba az igazán vékony ritka, bár az a legeslegjobb...170-180 között gyakoribb, vagyis ááh igyisúgyis ritka.



2013. jan. 11. 22:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Teljesen reális elvárásaid vannak. Akik nem, vagy kb. 5 kilóval könnyebbek nálad, mind elutasítanak a vékonyságod miatt.
2013. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Jah, meg tényleg úgyérzem, hogy nem csak ezért, hanem amúgyis nekem azok nagyon tettszenek:)
2013. jan. 13. 13:46
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Én most nem szállok senkivel se harcba, de szerintem a 170 centihez az 50 kiló a normális. Én is ennyi vagyok, soha senki nem mondta rólam hogy sovány vagyok, sőt, volt aki megjegyezte hogy még fogyhatnék.. Szóval, szerintem ez az a súly, ahol még lehet fogyni, de hízni már nem.

Ilyen alkatú lányokkal bárhol találkozhatsz egyébként, csak tartsd nyitva a szemed. Viszont ha neked ilyen elvárásaid vannak a lányokkal kapcsolatban, akkor ne csodálkozz ha mi is valami álomalkatú fiúra vágyunk..;)

2013. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Fiúknál van fogalmad, hogy mi általánosságban az álom alkat? C-s mellek, darázs derék, és itt a kérdező szerintem nem egészen ilyenre gondolt. Mégis milyet keressen, ha a vele egy súlyú nők túl gizdának találják, és ezért nem jönnek össze vele?
2013. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
De válogatós, vagy te. kérdező még nem is. tetszene neked egy bögyös maca Jó nagy csöcsökel, csak a deszka vékony csajok, jönnek be, neked te nem tudod, mi a jó! Kicsibe gondolkozól :xDD
2013. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hol írtam azt, hogy nem jön be a bögyös?


Persze, hogy bejön, csak nekem vékony fiúként semmi esélyem náluk. Hozzám pont a kérdező által felsorolt kategória illene, és tetszik is.

2013. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem a csontvázok, meg a kövér nők tetszenek hanem olyan nők tetszenek amelyek szépek csinosak és van alakjuk nem az. a csontváz, deszka csajok vagy az. a kövér nő nem tudod hogy PL az a melle vagy. a. hasa. De nem ara megyek hánykiló nem állítom én mérlegre :xDD
2013. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kinek nem tetszik a csinosan arányos nő? Csak annyi a gond, hogy ők kizárólag a kigyúrt vagy testesebb férfiakat részesítik előnyben. Vékony férfiaknak csak vékonyabb nőknél van esélyük.
2013. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

[link]


<3

2013. jan. 13. 18:27
 30/31 anonim ***** válasza:

Tudod azért ritka ez a kategória, mert nem egészséges. Ugyanis se melle, se feneke, ellenben minden bordája kilóg. Cseppet sem nőies. Egy lány általában próbál tenni azért, hogy ne nézzék pasinak, tehát ha nem hízik, akkor izmosít. De akkor "vaskos" lesz a karja, ami ugye hiba.

Én is az anorexiásokat javasolám, őket nem érdekli, ha auschwitzi kissé a megjelenésük.

2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!