Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel járni szeretnék de az ex barátját még nem tudta elfelejteni. Mit csináljak hogy velem vészelje ezt túl? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és szeretnék vele járni. Volt egy barátja akivel szakított. Látom a lányon hogy szeretne ő is tovább lépni,(találkozni is velem), de nem nagyon tud. -Tudom hogy boldog lenne velem és szeretni is tudnám, akár ő lehetne nekem a nagy Ő.- Hogyan segítsek neki hogy túl lépjen végre a múlton? Meg akarom neki mutatni hogy én a másiknál sokkal jobb vagyok. Kedvelem. Szeretném ha végre túl lépne, és velem járna. A másikat akivel szakítottak meg felejtse el, mert a másik srác már elfelejtette Őt.

2013. jan. 11. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki időt,ugyanis arra lesz szüksége,hogy feldolgozza az előző kapcsolatát...
2013. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem zárta le az ex-t?


No meg vetted a fáradságot és megkérdezted tőle, hogy jól gondolod azt amit gondolsz?

2013. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ebben a cipőben járok mint az említett lány (Már évek óta), de rájöttem hogy csak úgy lehet teljesen túl lépni az előzőn hogyha elkezdünk mi is mással randizni,találkozni. Mert előbb utóbb felemészt a múlton rágódás.
2013. jan. 11. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"A másikat akivel szakítottak meg felejtse el, mert a másik srác már elfelejtette Őt."


Ez is egy érdekes mondat, vagy egyáltalán ezt miből gondolod, ismered az ex-t?

2013. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3


pótléknak használni egy másik embert-alapból bukta.

2013. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
no mondok egy titkot;) o egy lepattano azaz egy szomoru lany aki kovet el hibakat....es te lehetsz az a hiba:) jo nem hangzik tu¨ jol de a lenyeg hogy igy meg jobb eselyekkel indulsz
2013. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!