Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy eléggé zárkózott vagyok egyedül barátnőimmel szoktam hülyülni de mikor pl. oda jön hozzám egy fiú vagy el akar hívni randira akkor meg inkább nem is beszélgetek vele..mások is mondták hogy túlságosan zárkózott vagyok szerintetek mit tegyek?

2013. jan. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig voltak komolyabb problémáid abból fakadóan, hogy zárkózott vagy? Nem hinném, és nem is feltétlenül probléma, hogy az vagy. Attól, hogy mások szerint mi a jó, az nem feltétlenül jelenti tényleges a jót. Érted?


Csak azokkal legyél nyitott, akik nagyon közel állnak hozzád, idegen számodra semmit nem jelentő emberekkel meg nem is kell. Ha nyitott vagy, könnyebben rúgnak beléd, hidd el. Aki meg meg akar ismerni, annak meg majd csak megnyílsz, nem gondolod?


Maradj zárkózottabb és nem lesznek fölösleges problémáid.

2013. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha elhiv akk csak add onmagad ha teccik menj vele....majd megnyiksz az igazi elott
2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okké köszi mindkettőtöknek
2013. jan. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!