Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bejövök neki?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bejövök neki?! . Legyek kicsit nyitottabb felé, vagy maradjak ilyen? Közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Járok külön matek órára (ilyen előkészítő félére)

Barátnőmmel együtt járunk, és van egy fiú, aki elég helyes : )

Mindkettőnknek bejön, de szerintem barátnőmnek jobban !

Első órán beült elénk.. Barátnőm nagyon örült neki : ) .. (persze én is..)

Második óránk oda jött hozzám (amikor b.nőm nem volt ott) és el kezdtünk beszélgetni.. : ) Nagyon aranyos volt egyébként.. Barátnőm kicsit szomorú volt, de utána beszélt vele is kicsit...

Aztán órán mindig hátra fordult, és rám mosolygott.. Mondta b.nőm, hogy biztos be jövök neki...

3. órán be ült velem szembe.. Először kicsit zavart, mert folyton nézett, integetett, nevettetett és mosolygott rám, de aztán nagyon örültem neki (: .. Egyre jobban 'kedvelem' egyébként...

De lehet, hogy ez neki nem jön le, mert nem vagyok annyira nyitott felé, mint ő én felém..

Szerintetek változtassak ezen, vagy maradjon így a helyzet?!

Egyébként barátnőm nincs elkeseredve annyira, mert őt még 'annyira' nem érdeklik a fiúk...

Közeledjek felé, vagy ne?!


2010. okt. 20. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha akarod a fiút persze h közeledj. Hülye kérdés -.-
2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak nem szeretném teljesen egyértelművé nyilvánítani ezt neki...

Hogy legyen neki egy kis kihívás is ; ) ..

2010. okt. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!