Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi van köztünk? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi van köztünk? Úgy értem elég egyértelműtlen a helyzetem, és ez megőrit. Szerintetek lehet valami belőle?

Figyelt kérdés

Egy lány borzasztóan tetszik, de nem tudom mitévő legyek...

Alsóba is tetszett már, de az egyik osztálytársamnak is. A kettő közül engem jobban birt,majdnem eljutottunk addig hogy járjunk (alsós szemmel:-),de tökre kivoltam a másik sráctól, ezért egy idő után kiszemelt magának és ellenem forditotta az osztály fiúinak 80%-át... Mára már azért kicsit normálisabbak, de még mindig utálnak, a többi haverom meg lesz**** őket.(legalább nem szekálnak).Negyedik környékén amiatt mert kivoltam a fiuk miatt, és állandóan csesztettek állandóan verekedtünk. Most viszont egyre jobban beleszeretek a lányba és ő csak nevet meg elpirul néha, de azt mondja, hogy 'egyenlőre csak barátok vagyunk'.Sokszor majdnem megölelem, csak azon múlik hogy vissza fogjam magam.Nagyon sokat vagyunk együtt. Mi tévő legyek????? 14/F (8.osztály) :-)



2013. jan. 11. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a lány szerintem csak barátként tekint rád.
2013. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ez olyan rossz... Minden nap látom, vele fogok keringőzni, egy csomó mindenben a csapattársam(pl.:Iskolarádió)és jövőre is együtt megyünk továbbtanulni ha összejön...És az érdeklődési körünk is u.a.

Ez örökké ilyen rossz lesz?

2013. jan. 11. 21:59
 3/8 anonim válasza:
ha ad jeleket lépj nála de ha nem akkor talán van olyan lány akit érdekelsz és nem figyelsz rá
2013. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap keringő lesz. megpróbálok vele beszélni majd. ha vannak ilyen vagy hasonló történteitek leírhatnátok
2013. jan. 13. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
öleld meg, nézzük mit szól hozzá.
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem próbáld éreztetni vele hogy fontos neked! De NE nyomulj nagyon!!!!! Ha tényleg ennyire szereted az nagyon jó, de ha nagyon rámenős vagy az semmi esetre sem vezet jó útra!! Szerintem minden lány szereti ha odafigyelnek rá és kicsi apróságokban mutatják ki a figyelmességüket nekik a fiúk! (pl.: mutatsz neki olyan zenét amit szeret, felköszöntöd a szülinapján eszedbe jut hogy hova megy aznap délután... stb.) Nem akarom megmondani mit csinálj mert igazából ha az érzéseidre hallgatsz és megöleled az nagyon jó!!! érdeklőd az ő afelől, hogy mi az ő véleménye!! (bármivel kapcsolatban!) és egy (rövid) idő után felfigyel majd rád nem csak barátként!!

(ez egy lány gondolata erről az esetről!)

2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Köszi, ezek alépések megvoltak a zenéket ő mutatta,már volt olyan is hogy megölelt, de azért most adtál egy löketet ami talán elég lesz!... De köszi az eddigieket is, mindenki válasza nagyon hasznos, és köszi hogykerülitek a barom válaszokat.:-) További válaszokat azért várok még.

2013. jan. 15. 22:23
 8/8 anonim válasza:

Nagyon szívesen sok sikert!!!! :)

(utolsó válaszoló)

2013. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!