Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami megoldás, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killgun kérdése:

Van valami megoldás, ami könnyítheti a helyzetem?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokat csalódtam életemben....nem vagyok nyuszi,de már alig merek randrira hívni egy lányt,ha pedig nagyon tetszik,már mást kell megkérnem a szöveg miatt,hogy nehogy égőnek érezzem,ha nemet mond...A legnagyobbat nem rég ütötte egy csaj,aki úgy tett,mintha tetszenék neki,majd beégetett a fél suli előtt...Szeretnék végre egy normális lányt,és találtam is,de már nem merek egyszerűen szólni...Valami megoldást tudnátok mondani,erőt kell vennem magamon... :'S
2011. jún. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondogasd sokszor, hogy: Meg tudom csinálni, meg tudom csinálni. Menni fog! Hidd el, sikerülhet, én is szoktam erőt venni magamon, és általában sikerül! Mondjuk az más helyzetben van, de itt is segíthet.
2011. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menny el edzeni, gyúrni, verekedj sokat, kérdd meg szüleidet, hogy rendeljenek valami jó proteint....megjön az önbizalmad egy hónap után, hidd el.
2011. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont. Azért van a legizomagyúbb vadbarmoknak a legjobb csajuk, mert van önbizalmuk (bár azon kívül semmi). Hiába mondják, hogy a külső nem számít, az nem így van. Számít a külső is, mégha csak másodlagosan is.


De önbizalmat máshogyan is lehet szerezni. Te jobban ismered magad. Tűzz ki valami olyan célt, amiért erőt kell venned magadon (akár képletesen, akár fizikai értelemben)!

2011. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!