Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolat esetén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolat esetén hogy szűrjem le, bejövök-e neki? Nehezített a helyzetem.

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban. A tanulmányi osztályon dolgozik.


Én 24 vagyok, ő olyan 30 körüli. Van egy közös ismerősünk, az osztálytársam, aki azt mondta nincs senkije.


Nagyon tetszik nekem, partnerként tudnék rá tekinteni, nem kalandban gondolkodom, abból nem kérek.


Nem ismerjük egymást nagyon, csak pár szóváltás volt.


Ha látom komolyan nézek rá, ő meg rám. Volt, amikor elment az osztályom mellett, rám nézett és mosolygott.


O.társam szerint amikor bejön a terembe és kimegy, akkor is néz engem, ebben nem vagyok biztos.


Ma találkoztunk az ebédlőnél, tartotta nekem az ajtót és jó étvágyat kívánt, annyira kedves.


2012. dec. 7. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Amúgy mikor tartotta az ajtót, valami beszélgetést kezdeményezhettél volna.
2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24 évesen ezt érezned kellene! Amúgy pedig beszélgess vele,ebédelj vele együtt,kérdezd meg elmenne-e veled moziba stb......
2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg:)
2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez nehezített helyzet??

Tudd meg, hol bulizik, és véletlenül te is menj el pont oda. És pont állj neki beszélgetni vele. (bár ha bejössz neki ő fog előbb lépni ha meglát szabad területen)

2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kezdeményezhetek nyiltan, olyan mintha tanár lenne itt. Vigyáznom kell!
2012. dec. 7. 18:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor női praktikák.

Rengeteg minden áll a rendelkezésedre.

2012. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

huh, szóval még soha nem is beszélgettetek, és te már álmodozol néhány pillantás után? ez olyan tini lányos, nem?

valami ürüggyel írj neki email, ha tanulmányi osztályon dolgozik csak ki tudsz találni valamit, értetlenkedsz kicsit, a végén be kell menned személyesen és mindjárt lesz egy kontakt is

2012. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tanít téged,és nem is tanár,és különben is miért ne beszélgethetnél vele?? Nyugodtan menj oda hozzá!! Abból semmi baj nem lehet!
2012. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk már, csak úgy értem nem vagyunk nagy ismerősök.


Oh...ne féltsetek, ezt már elsütöttem. Voltam bent nála nem olyan rég, segítséget kértem. Nagyon aranyos volt, végig mosolygott rám, kedvesen beszélgetett.

2012. dec. 7. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:

:D


Akkor marad a többi :)

Véletlenül arra menj, kerülővel menj haza, de sose tűnjön direktnek.

A nő akkor jó, ha nem kezdeményez, csak összerakja a terepasztalt :))))

2012. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!