Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fénykép alapján dönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénykép alapján dönt, hogy találkozunk-e vagy sem? Ilyenek a netes társkeresők?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból regisztráltam egy társkeresőre, hogy megnézzem, milyen a "felhozatal". Csak egy lány tetszett meg fénykép+adatlap alapján, írtam neki, válaszolt. Majd e-mailben küldtem neki fényképet magamról (biztos voltam a dolgomban, mert jóképűnek mondanak). Erre jött a válasz pár nappal később, hogy nem akar megbántani, de nem "fogott meg" [a fényképem], és olyan kevés ideje van, hogy csak azokkal akar találkozni, akik valamennyire tetszenek neki.

Én látom rosszul magam, vagy a csajnak nincs ízlése? De ami még fontosabb, 1 db fénykép alapján hogy akar dönteni? Nem vagyok csúnya vagy hasonlók...

Más is tapasztalt már hasonlót? Ilyenek a netes társkeresők?


2013. jan. 11. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján döntsön? Ha IRL találkozol egy csajjal, akkor is közre játszik mind a külsőd, mind a kisugárzásod, meg az is, hogyan adod elő magad. Online ennek nyilván kisebb szerep jut, meg másképp is hat.


Keress tovább, keress máshol.

2013. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mégis mi alapján döntsön?"

Mondjuk belső alapján? Persze tudom, h ez a lányoknál nem szempont.

2013. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenki azt akarja elsózni, amilye van! Azzal meg sunnyog amije nincs. Ez így megy. Most mit is várjon az ember fia/lánya egy olyan embertől, aki ronda mint a bűn. PErsze hogy az a belső értékeire van ráállva, azzal akarja elhinteni magát. Aki meg belül lélekben gyökér üres,az a külsőségekre alapoz. Nagy általánosságban így van ez. Vannak persze olyanok is akik midnen fronton menők.

Nem kell tehát meglepődni,ha a nem dekoratív emberek a belső szépségre voksolnak, hisz mire másra. CSak az a helyzet,hogy ebben nem mindneki partner!

2013. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:) Én tényleg helyes pasi vagyok. Vagy meghülyült a csaj, vagy nincs ízlése. Egyébként a kép alapján ő nagyon szép lány, nem is értem, minek van fenn társkeresőn. (mondjuk magamat sem értem).

Szóval csak annyit akarok mondani, hogy ahhoz elég "szép" vagyok, hogy személyes találkozóra eljöjjenek a lányok. Ott pedig eldönthetné, hogy belsőleg is olyan vagyok-e, amilyet szeretne.

2013. jan. 11. 13:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már csak nyavalygás részedről. Mit foglalkozol ezzel a csajjal? Ha olyan jóképű vagy, akkor lesz bőven lány aki randizik majd veled. Legyen önbecsülésed! Melleleg akár kamureglap is lehet, és valójában egy pasi...
2013. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jó pasinak tartod magad...

1. Olyan hisztit levágsz itt egy olyan csaj miatt, akit egyáltalán nem ismersz

2. Mint írtad, nem tudod mit keresel ott, akkor menj az életbe ismerkedni

3. Ciki hogy itt pattogsz ezen...

Ahelyett, hogy elkezdenél ismerkedni!

2013. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!