Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu, akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, akit szeretek de csak ritkan talalkozunk. O csak azt mondja, h haverok vagyunk de szerintem tobbet jelentek neki. mit tegyek? 12/l O 14 eves.

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Most angol a billentyűzeted? Vagy csak azért írsz ékezet nélkül, mert így menő? :D
2012. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
angol billenytuzet. De akkor mar valaszolj!!
2012. dec. 13. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az ami miatt többet érezhet irántad..? gesztus stb... irhatnál kicsit többet a helyzetedről :)
2012. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat kb 1 eve ismerjuk egymast.o is tudja h bejon nekem de azt mondta, maradjunk baratok.de amikor sok ido utan talalkoztunk akkor mondta, h minden este ram gondolt meg ott olelgetett az utca szelen.sztem ez tobb egy baratsagnal es ezt o is tudja
2012. dec. 13. 18:53
 5/7 anonim válasza:
Ez az a kor a fiúknál amikor inkább a testi vonzalom van náluk előnyben. Ilyenkor érdeklődnek jobban a másik nem teste iránt. Kétlem hogy akarna tőled valamit komolyan ha mégis akkor csak gyerek szerelem a korod miatt. Nekik általában az idősebb lányok tetszenek.
2012. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én viszont azt gondolom hogy küzdj érte.:) ismerem ezt a helyzetet ugyanebbe voltam benne nemis régen.. de végül sikerült megszereznem és szeretjük egymást! :) legyél sokat a közelébe,beszélj,vele célozgass hogy te többet akarsz esetleg hívd el teázni a nagy hidegbe vagy szánkozni vagy valami :)) és az engem nagyon idegesít ha valakit azért néznek ugymond le mert fiatal ugyanugy lehet szerelmes egy 12 éves lány mint egy idősebb ugyanugy fáj neki egy csalodás mint bárki másnak szval erről ennyit amugy a 2.válaszoló voltam :) 15/L
2012. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom utolso valaszolo
2012. dec. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!