Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fénykép alapján dönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénykép alapján dönt, hogy találkozunk-e vagy sem? Ilyenek a netes társkeresők?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból regisztráltam egy társkeresőre, hogy megnézzem, milyen a "felhozatal". Csak egy lány tetszett meg fénykép+adatlap alapján, írtam neki, válaszolt. Majd e-mailben küldtem neki fényképet magamról (biztos voltam a dolgomban, mert jóképűnek mondanak). Erre jött a válasz pár nappal később, hogy nem akar megbántani, de nem "fogott meg" [a fényképem], és olyan kevés ideje van, hogy csak azokkal akar találkozni, akik valamennyire tetszenek neki.

Én látom rosszul magam, vagy a csajnak nincs ízlése? De ami még fontosabb, 1 db fénykép alapján hogy akar dönteni? Nem vagyok csúnya vagy hasonlók...

Más is tapasztalt már hasonlót? Ilyenek a netes társkeresők?


2013. jan. 11. 10:11
1 2
 1/16 anonim válasza:

igen, ráadásul a csaj sem volt egy hú de milyen nagy szépség :D

ez ízlés dolga, neki nem, sokaknak meg bejössz :P

Felejtsd el!!! :D

2013. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó jó, persze, ízlés dolga, de azért csak zavar... Ő ráadásul egész jó csajnak néz ki fénykép alapján.
2013. jan. 11. 10:23
 3/16 anonim ***** válasza:
A lányok ilyenek, csak külső alapján ítélnek. Már az is nagy szó, h egyáltalán visszaírt, mert általában még azt se szoktak.
2013. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tudod a kép nem adja vissza a valóságot, van, aki borzalmas fénykép arc és egyáltalán nem jön át a kisugárzása (szinte senkinek) egy fotóból.
2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

"Kisugárzás". Urban Legend.


Jól nézel ki, gazdag vagy - WIN


Ha nem - Lose.

2013. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4 -es ezzel egyetértek. É nis totál más vagyok egy vacak kis megapixelles mobilfotón ,mint tükörben, meg rendes videókamerás mozgófelvételen. Vannak akik kevésbé fotogének, és a fotogénség nem függ össze azzal ,hogy ki jóképű,ki nem. Attól még lehet arányos az arcod, hogy nem sikerül sok fotó jól rólad.
2013. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért ez a kisugárzás dolog engem elgondolkodtatott eléggé.

Nem urbi legend az! csak érteni kell mit takar.

Ideál! Annyit jelent csupán.

Én fasziként nap mint nap meztelennős képek ezreit nézem, és vannak olyan oldalak,ahol csak !! minimum 9/10 es szinvonalú nők képei vannak. Jómagam is mindre azt mondom,hogy nem torz a pofájuk, nem csúfak, hanem kimondottan szépek. DE!

Valahogy jó ha 10 ből találok kettőt amelyik megfog. Hiába szép, ha egyszerüen nem izgat fel szexuálisan, nem látom meg a nőt benne, mert nem abba az arcvonás kategoriába tartozik ,ami engem nemileg izgat. Olyan szép, de semmilyennek tűnik a zöme. Volt már olyan, viszont,hogy 8/10 es szintűre meg úgy állt a faszom,hogy alig bírtam elrakni a gatyámba. Ennyit jelent a kisugárzás!

A lényeg,hogy hiába vagy jóképű, meg minden extra, az sem garancia a sikerre. Hatalmas a szórás, főleg ha elég jó, és válogat/hat/ós a partnerjelölted.

Én se raknám össze magam még olyan széplánnyal sem, akire nem áll a hérnyó. Eyszerüen nincs értelme. Unalmas.

2013. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam az írásod, kicsit idegesítve éreztem magam. Úgy gondolom, mindenki eldöntheti, kivel akar kapcsolatot létesíteni, felesleges erre "rákattanni" hogy "de hát jóképű vagyok", "a csaj felszínes" vagy ilyesmik... Igen, kérdésedre tudod a választ: Egy darab fénykép alapján döntött. Szíve joga. Lehet hogy a csajnak teljesen más férfiak jönnek be, teljesen más kisugárzással, és nem gondolja, hogy tetszenél neki élőben... pont. Nyilván vannak ilyen emberek a netes társkeresőkön, meg másmilyenek is.
2013. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Xenophiliusnál a pont. A kisugárzás csak duma, a valóságban ilyen nincs. Külső meg pénz, ennyi számít manapság a csajoknak.
2013. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
társkeresőn ezerszer válogatósabbak a lányok mint a való életben. Én is kipróbáltam kisebb-hosszabb ideig, olyan lányok utasították el az ismerkedést, akik sokkal rosszabbul néznek ki, mint akikkel eddig jártam, érdekes azoknak bejöttem, pedig a külsejük alapján nekik kellett volna finyásabbnak lenniük. Társkereső az arra való, hogy azok a lányok akik a való életben nem kellenek senkinek, senki nem szólitja le őket, azok a neten tudják hülyiteni a pasikat.
2013. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!