Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha tudom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tudom, a szüleim nem fogják elfogadni a párom?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze a sráccal.. Kb szerelem volt első látásra. Nagyon sok közös van bennünk, imádunk együtt lenni, félelmetes kimondani, hogy 1 hét alatt beleszerettem!

Én ilyet még sosem éreztem, csak van egy kis gond.. nem magyar a fiú, hanem arab.. Apukám cigány, nem szeret semmilyen más nemzetiségűt sem. A cigányokat se szereti. Azt mondja, csak magyarok mellett lehet a lánya, mert az arabok/cigányok/négerek csak kihasználják a nőket és tönkreteszik az emberek életét.

Hogy tudnám meggyőzni őket, hogy ő más? Ez tényleg szerelem!


2013. jan. 10. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd nem akarlak elrettenteni, de abból ritkán szokott jó kisülni, amikor egy arab férfi elvesz egy itteni nőt. egész más mentalitás...
2013. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 1 hét alatt szerelem? Nem inkább csak szenvedély? Amúgy meg mi mi mi?
2013. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsikét színes kérdés ez...
2013. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak félig arab, itthon nőtt fel az anyukájával, nem úgy lett nevelve. Ha a bőrszínét nem látná az ember, azt hinnéd magyar. :)

18 éves vagyok, tudom, bolondság, hogy így "fellángoltam". Én sem értem, azt hittem, ennél érettebb vagyok, de úgy látszik mégsem...

2013. jan. 10. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy kertetek van faterod örülni fog, mert kap érted 2 kecskét vagy birkát a kis Muhamedtől :D
2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval apád maga ellen is beszél?


Bár igazat mond, az tény...

2013. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Téged hogyan tudnak elfogadni?
2013. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Szerintem próbáld arról meggyőzni, hogy adjanak egy esélyt a fiúnak. Hívd meg hozzátok, és magyarázd el neki, hogy ez fontos neked. Talán, ha a szüleid látják, hogy hogyan néz rád, hogy mennyire szereted, akkor elfogadják majd :) Esetleg megpróbálhatod elmondani azt is, hogy annyi előítélet van a cigányok ellen is, és hogy apukád más, talán a párodról is elhiheti, hogy ő nem tartozik a tévhittel leírtak közé.

Vagy hogy anyukád szülei is állhattak volna így őhozzá.

18L

2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy ideig én még érlelném ezt a kérdést. úgy értem, egy hét után még kár lenne belemenni egy esetleges családi perpatvarba, ha kiderül, hogy tényleg csak fellángolás. ennyi idő alatt még nem ismerhetted ki igazán azt a fiút, sőt senkit nem lehet. most úgy tűnhet minden szép és jó... ha várnál egy hónapot, legalább tudnád azt mondani, hogy ismered valamennyire, így viszont érveid sincsenek. egy idő után, ha látják, hogy tényleg kitartotok egymás mellett, és szerelmesek vagytok egymásba, csak elfogadják, vagy eltűrik a helyzetet.
2013. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ennyi idő után még korai bemutatni, mellesleg én abból még soha semmi jót nem láttam kisülni mikor magyar csaj arabbal kezdett, pedig láttam már egy két ilyet a tanulmányaim miatt
2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!