Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képesek elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek elfogadni a szüleim akit szeretek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,MSN-en ismerkedtem meg M-el

nemsokkal utánna találkozgatni kezdtünk titokban,mert a szüleim nem engedtek volna(többször is megkérdeztem)

Nagyon megszerettük egymást,csak hogy ő 21 éves...

már anyut is felhívta hogy semmi "olyat" nem akar tőlem.

és tényleg nem a szexre vágyik,hanem hogy beszélgethessünk,hogy fogja a kezem

A szüleim nagyon ellenzik a kapcsolatunkat.De mivel eleve nem vagyok egy olyan lány hogy éjszakákig kimaradjak,sőt nem is megyek diszkóba meg ilyen helyekre,nem értem miért nem bíznak bennem:(

segítsetek!mit csináljak?


2009. okt. 2. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Idő és türelem és ne változz meg feléjük, ha látják, hogy szeretitek egymást akkor előbb-utóbb megbékélnek, ne akard rájuk erőltetni a dolgot csak nyugalom és természetesen. Ha látják, hogy szereted és viszont szeret akkor nem lesz semmi baj.
2009. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is agyf@szt kapnék ha a 15 éves lányom bejelentené hogy egy 21 éves pasival nyomul. ezért.
2009. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem benned nem bíznak hanem a fiúban.

Én meg is értem őket. Én sem örülnék ha a 15 éves lányom egy 21 éves fiúval találkozgatna.

Én fiú vagyok. Hidd el hogy nincs olyan hogy egy fiú ha egy lányt ölelget vagy csak randin fogja a kezét nem gondol azért a szexre is. Legfeljebb azért mond ilyeneket a srác mert tudja hogy ezt akarod hallani.

Képzeld magad a szüleid helyébe. 15 évesen még gyerek vagy még ha úgy is érzed hogy már felnőttél. Szavazni is csak 3 év múlva szavazhatsz. Ha pedig egy évvel fiatalabb lennél és a srác lefekszik veled még a törvény is megbüntetné, abban az esetben is ha Te is akartad az eseményt.

Én rád bízom hogy hallgatsz e a szüleidre vagy sem, mivel ez a Te életed, de hidd el hogy a srác nem csak plátói kapcsolatot akar, Legfeljebb csak türelmes és kivárja a megfelelő alkalmat. Én is ezt tenném és nem ismerek olyan testileg-lelkileg egészséges fiút aki nem.Ha már csókolóztok is akkor egyértelmű hogy előbb utóbb nem fogtok tudni csak itt megállni.

2009. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek szüleiddel. 15éves kislány vagy, aki még nem volt bulizni, diszkóban, jóformán sehol, erre egy 21 éves srác járni akar veled. gondolom szüleidnek is első gondolata volt, hogy belevisz minden rosszba, majd jól kihasznál testileg
2009. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
és a srácot se értem, 21 éves mit akar egy 15 évestől?? ilyen fiatal korban hatalmas különbség a 6 év. ennyire alacsony szinten van az értelmiségi szintje?!
2009. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"""Miért nem képesek elfogadni a szüleim akit szeretek?"""


talán mert hülyének néznek a szüleid hogy annyira nem vagy értelmes és önbecsülő hogy lenézeted magad egy 21 évessel. az a 21 éves meg ennyire dinka suta hogy nem érti meg nem lehet veled? :O vagy ennyire "csúnya" esetleg ennyire nem kell senkinek az a pasi hogy más nőt nemtud magának felszedni csak téged? :OOOO nem értem meg Őt se. Nem érzi magát nevetségesen???? De amugy nem a pasival van a hiba hanem Veled. Mert nemkéne engedned még hogy rád köszönjön se aki nem veled egy idős. Ennyi erővel lehetne már egy 30 éves is nem? Te akkor is leszarnád kb. Jóhogy féltenek a szüleid. 21 éves srác az olyat hazudik neked amilyet akar. Tudja hogy odavagy érte és ha azt hazudja a fű kék, az ég zöld azt is elhiszed neki. SZüleid tudják mi lesz a 21 éves srác lépései. Előrébb vannak a gondolatába. Te kb hozzá képest levagy maradva legalább 10 lépéssel. EZÉRT féltenek.



Jah és bocsi h szókimondó voltam én 19/F vok.

2009. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

énvoltam most az uccsó komizó és még azt irnám ide:


hogy nagyon feltud mérgelni hogy jólnevelt lányukat féltő szülők családjából származó csajt fog ki magának egy nála sokkal idősebb valaki....


és néha azon gondolkozom el hogy nekem meg sok más srácnak mér nem jut értelmes csaj? Persze hogy nem jut. Itt a válasz: most éppen nem rólad hanem 16-17 évesekről beszélek. MIvel azokat a csajokat elhódította valami 25-30 éves pasi, nekünk 18-20 éves srácoknak meg nem jut rendes normális lány csak valami ribanc akin már végigjárt a fél város.

2009. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Kedves utcsó válaszoló! Ha nem tudsz magadnak rendes lányt találni, akkor pancser vagy. Az persze eszedbe sem jut, hogy benned van a hiba...
2009. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!