Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem eléggé tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem eléggé tetszik egy srác, sokszor láttam és úgy vettem észre hogy ő hamarabb észrevett már engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom ezért nem is foglalkoztam vele.Észrevettem hogy figyel és zavaba jön ha ránézek, csak sajnos szünet volt ezért nem láttam a nyáron.Mi tévő legyek?
2009. aug. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem beszari és tényleg tetszel neki, akkor úgyis odajön hozzád.
2009. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egy suliba jártok? Kicsit több infó?
2009. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 ő pedig 17, közel lakunk egymáshoz és egy bussza járunk sokszor. Köszike a válaszokat.
2009. aug. 28. 13:45
 4/6 A kérdező kommentje:
*busszal
2009. aug. 28. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira félénk hogy nem mer leszollítani, akkor szollítsd le a buszon te, az nem nagy dolog. Megkérdezheted hogy hol lakik, mit szeret szabadidőbe csinálni stb stb stb. Csak hát ugye ezt neki kéne megtenni ha tetszel neki.

SOk sikert hozzá, irj a fejleményekről.

2009. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hagyok neki egy kis időt hogy bepróbálkozzon, ha nem lép akkor meg majd én.:D

Köszi a választ.

2009. aug. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!