Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszról, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Ugyanazzal a késői busszal járunk haza, én későbbi megállónál szállók fel, gondoltam, hogy ha majd lesz mellette egy üres hely akkor megkérdezem tőle, hogy leülhetek-e csak azt nem vágom, hogy utána? Némán tovább míg meg nem kérdezi, hogy leülhetek-e?


Két külön suliba járunk, sőt 2 külön városba is


Mit tegyek? Számomra egy ismeretlen csajról van szó, 15 perce küldték csak el a nevét üzenetbe, aki ismeri a lány, a lányról mellékesen kiderült, hogy 13 hónappal idősebb... van esélyem? Tanácstalan vagyok!


Lányok, a ti véleményeiteket (is) várom!



2013. jan. 8. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok, a lány 18
2013. jan. 8. 20:20
 2/7 Grim13 ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekel.... minden buszon beleszeretek egy lányba :)
2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kell túlizgulni szerintem! ha közvetlen a lány akkor simán megy a beszélgetés és abból lehet barátság. barátságból meg bármi!
2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdj valami alibitémába, amit előtte találtál ki, és érdekes lehet. pl. mondjuk viszel egy könyvet, és egyszer csak amit olvastál, megkérdezed a véleményét.:) persze nem árt, ha érdekelheti a Tma.

Az a lényeg sztem, h akkor jobb a szitu, ha nem úgy tűnik, h nyomulni kezdesz rá, és erőlteted a beszélegtést.

2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és az életkorkülönbséggel ne is foglalkozz, simán jó:)
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyan közeledj hozzá?Hmm..vonattal!Ne engedd le a sorompót,és úgy 120-140km/h-val közelíthetsz felé! :DDD

Komolyra fordítva:Légy bátor!Kérdezd meg,hogy leülhetsz-e mellé.Kezdj el beszélni valamiről..mondjuk hogy mennyire zötykölődik a busz..utána minden jön magától! :) a vonat azért majdcsak nem.

2013. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen típusú a lány, és milyen jellegű közelítésre reagál a legjobban, de általánosan szereti mindenki a bátor és spontán közeledést, és a legfontosabb szabály talán az: érd el, hogy mosolyogjon, és mosolyogjon minél többet a társaságodban. Van, aki állítja, hogy ha megnevetteted a csajt, akkor nyert ügyed van. A pszichológiája a dolognak nagyon érdekes, gyakorlatilag arról van szó, hogy nem azért mosolygunk, mert boldogok vagyunk, hanem azért vagyunk boldogok, mert mosolygunk. Mindig a fizikai reakció - a mosoly, a könnyek, a hidegrázás - jön először, és utána az agyunk ez alapján tudja, hogy milyen érzelmet kell aktiválnia ehhez, és meg is teszi. Ezért működnek a nevetésterápiák is például: ha elkezdesz vigyorogni indokolatlanul, egy idő műlva tényleg vidám leszel.


Ennyit a rögtönzött pszichológia kurzusból. Csinálj valamit, amiről egyszerűen nem tudtok nem beszélni. Például a rutinnal ellentétben szállj le ott, ahol ő száll le (vagy ha ő száll le később, ne szállj le a saját megállódnál, hanem menj az övéig). Szállj le vele, és szólítsd meg, mondd el, hogy igazából nem itt kellett volna leszállnod, de nem tudtad megállni, hogy ne kísérd haza. Kérdezd meg, hogy bánná-e.


Vagy ha nem vagy a tervek mestere, akkor alkalmazd a tízmásodperces szabályt. A tízmásodperces szabály az, hogy ha meglátsz egy vonzó csajt, tíz másodpercen belül oda kell menned hozzá, nincs kifogás, és mondanod kell neki valamit, tökmindegy, hogy milyen baromságot. Klasszikus értelemben erről már lekéstél, de eldöntheted, hogy egy esélyt adsz magadnak, egy kijelölt napon, és miután felszállsz a buszra, tíz másodperced van megkeresni őt a buszon és megszólítani. Ha rohadtul nem jut semmi az eszedbe, elmondhatod neki őszintén, hogy a tízmásodperces szabály miatt beszélsz most hozzá. :D (A szabály legjobb kiskapuja.)


Mégegy ötlet, de csak akkor működik, ha beszélgetésre alkalmatlanul hangos a busz: csinálj egy fasza névjegykártya méretű kis lapot, írd rá, hogy ekkora zajban nem tudsz beszélgetni, de ha van kedve hozzá, akkor leszállnál vele. Legyen a lapon két jelölőnégyzet, egy "igen" és egy "nem" lehetőség, és add át a lapot egy tollal együtt, szó nélkül, egyetlen mosollyal. :) Elég szokatlan belépő ahhoz, hogy kíváncsi legyen rád.

2013. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!