Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek manapság lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság lehet valahol normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Habár személyesen a legjobb, és persze így is nézelődök, de mégsem jön össze senki, lassan kezdem úgy gondolni, hogy a fiúk nem elég férfiasak, nem mernek leszólítani. Ezért egy ideje már itt a fórumon is próbáltam ismerkedni. Ez 3 emberke volt, az 1.-nek elég hülye felfogása volt az életről, a 2. végig sírt hogy még nem volt senkije, a 3. először azt mondta, hogy bejövök neki, meg milyen szép vagyok, és hogy majd találkozzunk, és még ebbe is belementem, aztán az után az egyszeri beszélgetés után többet nem is írt. Tegnap úgy gondoltam, hogy életemben először regisztrálok egy netes társkeresőre, ott letámadtak 40-50esek, egy miniatűr profilkép alapján, majd végre egy szimpi srác rámírt, utána msn-en folytatódott a beszélgetés ahol pedig kamozni kezdtünk, de "csak beszélgetni fogunk" állította ő, aztán egy kis idő elteltével elfordította a kamerát és megláttam hogy mit csinált közben...

Összefoglalva eddig sehol nem voltak pozitív tapasztalataim... szóval vmi tipp esetleg az ismerkedésre?


2013. jan. 8. 15:19
 1/6 ASOT ***** válasza:

Mindenhol megvan rá az esély és sehol sem!


És a hiedelemmel ellentétben szórakozóhelyeken is lehet találni normális embert, nem mindenki egy köcsög vagy rib@nc aki oda jár van aki tényleg lazítani megy oda szórakozni a barátokkal, kikapcsolni az agyukat egy kicsit. ilyenek is járnak oda. csak kevés.


De lehet áruházakban bevásárlóközpontokban. A net az zsákbamacska, meg sok tik tak

2013. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Vagy hozza az élet vagy nem.
2013. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A könyvtárakban nagyon sok a helyes, okos egyetemista pasi. Én ott szoktam ismerkedni. :) 18/N
2013. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel 2-3 próbálkozás után. Mindenhol azok az emberek vannak többségben, akikkel nem működne, ezért meg kell küzdeni azért, akivel meg igen.
2013. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megértem problémádat, bár nem hiszem, hogy annyira ki lennél csúszva az időből, hogy a netes társkeresőhöz kelljen nyúlni. Nem mondom, biztos ott is lehet ismerkedni, de az általános végeredmény az amit te is leírtál. Szóval inkább csak a kedvedet szegik.


Erre a kérdésre én is keresném a választ a másik oldalról. A könyvtár vagy az ehhez hasonló helyek nem rosszak, persze ahhoz kell egy olyan helyzet is amivel el lehet indulni...


Nem kell rágörcsölni, ha betegesen szeretnél valamit az úgysem jön össze, csak lazán, ha nem számítasz rá akkor meg biztos sikerül :)

2013. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet. De ha úgy állsz a dologhoz, és csak arra gondolsz hogy a hülyék találnak be, akkor azok i fognak!
2013. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!