Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb szórakozóhelyen nem lehet normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az az alternatív illúzióm volt, hogy az ilyen helyeken legalább pár srác akad, aki normális, meg szeretné ismerni az embert és csak utána rácuppanni, ilyesmi. hát nem. pár nap alatt annyi idiótával találkoztam, mint eddig soha.
2008. aug. 9. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál egy Discóban?!?

Egy normális éppeszű pasit Discoban nehéz találnimert lehet hogy épp leisszák magukat hulla részegre vagy csak mert "Nagymenőnek"akarnak látszódni.

Szórakozóhelyekre tuti nem azért mennek hogy tartós kapcsolatot keressenek csak szórakozás céljából járnak oda.

Jvaslom máshol próbálkozz pasit szerezni.

2008. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda az egyéjszakás kalandokra vágyók járnak. Persze van, aki ott talált rá kedvesére egyszóval semmi sem lehetetlen. Persze ez nem pár nap alatt derül ki, sokszor kell arra járnod, hogy normális srácot találj. :) Kitartás! De azért javaslom, hogy ne a szórakozóhelyeken ismerkedj inkább.
2008. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D nem arról van szó, hogy reménytelenül keresem életem párját, csupán meglep, hogy ennyire rohadtul felszínesek az emberek. Nem adják meg maguknak az esélyt, hogy megismerkedjenek valakivel, kivel egy közös tulajdonságuk (zenei ízlés) már biztosan van.

Egyébként nem disco, hanem wigwam, zp, morrisons

2008. aug. 9. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ilyen helyen ismerkedni.De semmi sem lehetetlen.Én 8 éve diszkóban jöttem össze egy fiúval.Azóta együtt élünk és van egy kislányunk:)
2008. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz mert a mai discoban a pia a drog a menő és úgy elég nehéz ismerkedni...De én is a bnőmmel discoban ismerkedtem meg és már több mint 2,5 éve együtt vagyunk szóval nem lehetetlen.
2008. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok

Hát a szórakozóhelyekre nem ezért jár a fiatalok nagy többsége. Inkább isznak, aztán már azt sem tudják hol vannak.

2008. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!