Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normálisan ismerkedni egy fiatalnak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és egyszerűen már nem tudom,hol ismerkedjek,ahol normális emberek vannak.Bulizni nem járok,így maradnak a társkereső oldalak,amik eddig nem is voltak rosszak,de ma már a legtöbb pasi csak szexet akar.

Néha teljesen el vagyok keseredve,mert értelmes vagyok,csinos is és mégsem találok normális pasit magam mellé!


2013. jan. 5. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Menhelyre, kutyasuliba nem jársz? Mozi, színház?
2013. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Plázák, Auchan, Cora, Tesco
2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kutyám,így sajnos nem tudok ismerkedni. Nem hinném,hogy lúzer vagyok,maximum rossz embereket fogok ki.Örülj neki negyvenegykét százalékos felettébb intelligens kis barátom,hogy neked nincs ilyen gondod!
2013. jan. 5. 17:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenhol és mégis, szinte sehol. Na ezt jól megfogalmaztam...:)
2013. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Más pedig nem nagyon marad mert a mai pasik nem fognak megszólitani az utcán főleg a rendesebbek elég beszariak.

Vannak azért a neten is normálisabbak ne add fel

2013. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2 Napja kérdeztem asszem. De biztos vagy 1millió km-re laksz :D :/

2013. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lóvé dezsvír lóvé. Sok sok lóvé kell hozsá!
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom én,hogy hébe hóba akad normális pasi,de én valahogy bevonzom a nem normálisakat :). Azzal is tisztában vagyok sajna,hogy az utcán ma már senki nem szólít le senkit. Szóval én már nem tudom,hol próbálkozzak....
2013. jan. 5. 17:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy a neten, csak nagyon ébernek kell lenni. Eddig még egy lány nem akadt akire bármi alapján gyanakodnom kellett volna :)
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Járj többet emberek közé. Tánciskola, könyvtár, múzeum, egyetemi, főiskolai rendezvények, esetleg vallási közösségek. Ilyen helyeken még akadnak normális egyedek.
2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!