Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normálisan ismerkedni egy fiatalnak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és egyszerűen már nem tudom,hol ismerkedjek,ahol normális emberek vannak.Bulizni nem járok,így maradnak a társkereső oldalak,amik eddig nem is voltak rosszak,de ma már a legtöbb pasi csak szexet akar.

Néha teljesen el vagyok keseredve,mert értelmes vagyok,csinos is és mégsem találok normális pasit magam mellé!


2013. jan. 5. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Írtam egy tök jó enyhén sz@rkasztikus választ, de mintha kimoderálták volna (ezért az "óvatos írásmód", nehogy félreértés legyen), lehet hogy a dögkutat és egy honlapot nem kellett volna egy lapon emlegetnem...


Mindegy, a normális válaszom:

Sokban függ attól, hogy mit dolgozol/tanulsz illetve mi a hobbit. Akarom mondani: hobbid.

Lehet a szakmádhoz/tanulmányaidhoz kötődő eseményeken, munkahelyen/egyetemen (nem közvetlen kollégák ill. nem csop.társak), közeli kávéházakban, büfékben. Koncertek, kiállítások. A színház és mozi nem nyerő szerintem.

Ha eljársz sportolni valamerre, ott is lesznek férfiak. Illetve barátnőkkel is lehet mindenféle programot szervezni, mert így hátha új embereket is megismersz.


És vegyél egy cuki kutyát, akkor biztos, hogy úton-útfélen meg fognak szólítani.


24F

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ha házi kedvencem lesz akkor az nem pasizás céljából és amúgyis macska párti vagyok :). Sajna nem járok egyetemre és egyedül nem szeretek múzeumba menni sem. De hamarosan jön a tavasz,talán akkor mindenki kicsit bátrabb lesz :).
2013. jan. 5. 17:51
 13/16 anonim ***** válasza:
macskát is lehet sétáltatni :D csak nehezebb
2013. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

amúgy meg itt vagyunk és keressük a normális lányokat, ahogy ők minket,csak nem vesznek észre. Ha meg odamennék hozzád az utcán jönne a terkó h "barátom" van mert azt hiszed pszichopata perverzek vagyunk, holott a netes társkeresők nagyobb része az.

23/F

2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És tavasszal hol akarsz majd ismerkedni?

Kiülsz a mező közepére és vársz, mint virág a méhecskére? Egy cicával?! Nem jó perspektíva. Mellesleg hobbit sem írtál.

2013. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem rétre gondoltam,de a parkok ilyenkor tökéletesek.Szeretek kiülni olvasni és figyelni az embereket.Ismerkedtem így már....

Szeretek kirándulni,várost nézni,és imádom a természetet.

Tudom,hogy a netesek nagy része gázos,de ha szimpi egy pasi,aki teljesen normálisan odajön hozzám az utcán akkor nem hárítanék!

2013. jan. 5. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!