Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem gáz h így ismerkedek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem gáz h így ismerkedek? Vagy nem úgy jön le neki h ez gáz? és mit írjak neki, a felsoroltan kívül? Sztem nem jó az ha egyből az első levélbe írom már neki h van e kedved talizni. De akkor mit írjak még? :s

Figyelt kérdés
Tetszik 1lány szoktam látni bulikba, gondoltam ráírok facebookon h szia tetszel stb. megszeretnék veled ismerkedni .

#Facebook #csajozás #ráírjake
2013. jan. 8. 00:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszene, ha rögtön azzal jönne, hogy tetszem

neki, vagy hogy találkozni akar.. Inkább írj olyasmit, hogy szia, láttalak múltkor buliban, nincs kedved haverkodni? Legalábbis nekem ez tetszene, de lehet másnak nem..16/l

2013. jan. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!