Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szürke egér vagyok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szürke egér vagyok, hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy semmi különleges nincs rajtam. Csak akkor vesznek észre ha véletlen nekimegyek valakinek :/

Hogyan tudnék ezen változtatni? Szeretnék én is csinos lenni,mint a többiek körülöttem.

Nincs túl sok zsebpénzem amiből menő cuccokat tudnék vásárolni,sminkelni nem igazán tudok,semmi érzékem a divathoz(nem tudok egy rendes szettet összekombinálni) és még dagi is vagyok.

Kérlek segitsetek!



2013. jan. 7. 19:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem a divatot kell figyelni az öltözködésben hanem egy saját stílust kialakítani, azt figyeld mit lehet kihozni belőled legtöbbet. Az első lépés a változáshoz begy belső változás. Persze ha úgy érzed hogy fogynod kell, meg nem vagy elégedett a ruhatáraddal, a hajaddal vagy bármivel, azon is kell változtatni, de a legelső lépés az hogy megtaláld önmagad. Ezt perzse gondolom nem könnyű megérteni meg elérni. A lényege hogy tudod milyen vagy, mit és kiket szeretsz, és elismered hogy értékes vagy úgy ahogy vagy. Ne gondold magad kevesebbnek a többi embernél, hidd el a közérzeted meg az hogy te magad mit gondolsz magadról, kihatással van másokra is, mindjárt feltűnőbb egy mosolygós lány.
2013. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!