Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdek el ennyire hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek el ennyire hamar érzelmileg is kötődni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Valahányszor elkezdek találkozgatni valakivel, 2-3 alkalom után már kezdenek bennem gyengéd érzelmek kialakulni. Ezzel önmagában nem lenne baj, de ennek következtében minden pofáraesés sokkal jobban fáj, mert már nem csak az egóm sérül, hanem érzelmileg is rosszul esik. Hogy lehetnék függetlenebb?
2013. jan. 6. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy meleg..
2013. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Life is hard
2013. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok...de szerintem a kulcs abban van, hogy a lányokat kell jobban megválogatni, vagy nemtudom....én nagyon szeretem ezt a tulajdonságomat
2013. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kaptál elég szeretet és emiatt nagyon keresed szinte kétségbeesetten :)
2013. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ja ez szerintem is igaz...

és elég szar dolog tud lenni, sőőőt nagyon


függetlenebb szerintem nagyon sehogy, ez benned van végülis, talán kicist ha úgy állsz hozzá az elején, hogy kevésbé veszed komolyan a dolgokat és esetleg jobb ismeretség esetén ezt ki is nyilatkoztatod neki, hogy sok csalódás ért és amiatt kicsit óvatosabb vagy, meg igy akkor önmagadban is jobban tudod ezt kezelni


persze jártam már így, aztán mikor engedtem a dolognak megint bukfenc volt, de már nem fájt annyira mint elötte, mert pl ez ugyanannál a csajnál volt, eddig 2 alkalom volt:d de talán majd 3adjára egyszer... :/

2013. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
3-as: szerintme ez nem a megválogatás kérdése...sajnos, vagy nem, de igy van - a kérdezőnek se jön szerintem mindenkire az érzés stb. természete alapból olyat választ ki aki tettszik neki aztán szerintem azokra mondja ezt a kisebb problémát
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os így van.. Első találkozón általában tudom, hogy megvan a szikra, vagy nincs. Ha megvan, akkor nagyon hamar elkezdek érezni is valamit iránta. Ha nincs meg, akkor nem keresem többet, mert minek.
2013. jan. 6. 23:31
 8/10 anonim válasza:

Együtt érzek, nagyon kivagyok én is:)

majd mindjárt kiteszem a kérdést...:)

2013. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
5,6,8 és most ezt én irtam amugy:)
2013. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is igy van, annyi plusszal nehezitve hogy ritkán veszem észre ha nincs meg a szikra, és nekem általában úgy ér véget a randi hogy "hú ez tök jó volt", aztán kiderül hogy mégse volt annyira jó, a legrosszabb mikor egy szerintem jól sikerült randi után annyira nem képes a lány hogy visszairjon egy smst hogy bocs, de nem

szóval kérdező - szar az élet :D

2013. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!