Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet két emberhez érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két emberhez érzelmileg kötődni?

Figyelt kérdés
olyanok válaszát várom, akikkel volt már hasonló helyzet... köszi
2010. márc. 30. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, személyes tapasztalat.

több emberhez is, nem csak kettőhöz.

2010. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet.
2010. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én anyut és aput is szeretem
2010. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van barátom 3 éve... de az utóbbi időben van még vki, aki nagyon a szivembe zárta magát...és már megőrjit ez az érzés
2010. márc. 30. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

én is így jártam, előbb vagy utóbb az egyik tudomást szerez róla, nem feltétlen tőled..


és döntened kell, vagy pedig ha olyan a szituáció, megmaradtok.


de részemről működik az ilyen eset, mert nem feltétlen az, hogy az egyik fél ugyanazt az érzelmet kelti bennem, mint a másik.


F.

2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogyne.

De szerelmes nem lehetsz kettőbe egyszerre.

2010. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!