Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit keresnek társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresnek társkeresőkön tök jó képű férfiak?

Figyelt kérdés
Miért szorulnak rá, hogy neten ismerkedjenek?
2013. jan. 4. 21:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Amit a jó nők is. Társat.
2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok fent társkeresőn.Az lenne az utolsó amivel próbálkoznék.
2013. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy nem úgy kell felfogni ezt a társkeresős ismerkedést hogy csak ott és sehol másütt,hanem csak plusz 1 lehetőségként,attól még nem muszály csukott szemmel járni..
2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igen, én sem tartom magam csúnyának, mondjuk fullos csajnak sem, csak egy átlagosnak. Én is úgy voltam vele, hogy a társkereső lenne az utolsó, vagy még az se...

De most mégis eljött a pillanat, gondoltam regelek és szétnézek. Tök jó képű diplomás (most ezt nem azért írom, mert lenézem a szakmunkásképzőseket) emberek vannak fent. A képek pedig nem beállítottak, tök spontán képek.

Gondoltam, valami itt nem stimmel. :D

2013. jan. 4. 22:14
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolják egyesek, hogy a netes társkeresés csak a rondák játéka. Én nem szorultam rá, hogy neten ismerkedjek, mégis ott ismerkedtem, mert egyszerű, gyors és egységnyi idő alatt sokkal több emberrel veheted fel a kapcsolatot mint élőben ráadásul feltűnés nélkül válogathatsz is, nincs nagy bukás, beégés. Mi ezen olyan hihetetlen?
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az unalom miatt szorultam rá sokszor,meg hát sosem lehet tudni...22/F
2013. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Megpróbálom akkor máshogy megközelíteni.

Az emberek kényelmesebbek, sok téren. Az információ világában élünk. Ülönk a gép előtt.


Gyakran nem akarunk olyannal összejönni, aki évek óta haver, együtt nőttünk fel, jó barát/nő, stb. Tényleg nincs a környezetben aki vonzana. Ha egy diplomás ember fix helyen dolgozik (vagy akár egy nem-diplomás) talán nincs lehetőség ismerkedni sem. Kolléganők már foglaltak. Baráti társaságban is, mindenki (ha egyáltalán eljár valahová).

2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

sok a szingli férfi, kevés a szabad nő... így a jóképűbb pasik is egyedül maradnak

másrészt a jóképűség nem garancia arra, hogy alkalmas az illető a párkapcsolatra, tud ismerkedni, megszólalni nők jelenlétében, laza lenni


nekem a legcsúnyább haverom a leglazább, legközvetlenebb a nőkkel, hatalmas sikere van, pedig rendesen kopasz középen a feje, holott csak 25 éves

váltogatja a nőit, mint más a zokniját


én meg jóképű vagyok, mégis félénk, feszengek nők jelenlétében, de már sokat fejlődtem a csúnya haverom hatására


a jóképű pasikkal a nők azért sem ismerkednek, mert azt hiszik, hogy mekkora szoknyavadászok, biztos minden nőnek ők kellenek, csalfák... aztán valójában pont emiatt az előítélet miatt szerencsétlenek, magányosak lesznek

a csúnya pasikban meg megbíznak a nők, mert azt hiszik, ők hűségesebbek, nem playboyok

van ilyen

2013. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
És nem utolsósorban: konkrétabb az egész. Ott van feketén-fehéren, mit vár a másik! Milyen külsőt, belsőt. Régen egyszerűbb volt: a lányok, nők pártában várták az udvarlót, betöltötték a 18-at, következett a jegyesség, menyasszony lett, várta az esküvőt. Ma nem tudhatod egy csinos, fiatal nőről, kiféle-miféle? Férjnél van? Jár valakivel? Szingli? Egyáltalán: akar kapcsolatot? Mikor? Milyet? Ki az ideálja? (Nem annyiból áll már, hogy legyél rendes legény, tudd eltartani a családot, számtalan szempont bejött: szőrös, szőrtelen, vékony, mackós, izompacsirta). Az átlagférfi, amikor belegondol ennyi mindenbe, talán inkább bekapcsolja a gépet és válogat a társkeresőn azok közül, akiknél valószínűleg még lehet is esélye.
2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ja, ha valaki végez egyetemen, akkor már nem sok hely van, ahol az ellenkező nemmel találkozhat, ismerkedhet, ezért a képzett, művelt, jóképű pasik is rászorulnak netes társkeresőkre

mert egyszerűen nem lehet hol ismerkedni


utcán elhajtanak a nők, tini szórakozóhelyekre huszonévesen már nem járnak, a kortárs nők elkeltek, férjezettek, már szültek is


a munkahelyükön másik tizenöt műszakis, programozó, mérnök pasival vannak összezárva, nem igazán látnak nőt a való életben, akármennyire is jóképűek...


ha mondjuk eleve mérnöki, műszaki szakon tanultak, akkor ott tuti nem tudtak nőkkel ismerkedni

lehet, hogy emiatt még 25 évesen is szüzek, még nem is randiztak

akármennyire jóképű valaki, ha félénk, vagy sose volt női ismerőse, mert olyan szakra járt egyetemre, ahol nulla csaj van, akkor nem csoda, hogy nincs tapasztalata a nőkkel

másrészt lehet, hogy tök unalmas személyiségűek, munka-tanulás-anyuci főztje háromszögben élnek

2013. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!