Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-25 éves emberek mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-25 éves emberek mégis mit csinálnak az internetes társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogyan lehetséges, hogy már kamaszok is a társkeresőn próbálják megtalálni a párukat, mintha a környezetük nem tele lenne az ellenkező nemmel. Persze, most mondhatjuk, hogy de "milyen" lányok és fiúk élnek körülöttünk, nyilván nem könnyű olyat találni, akit párunkként szeretnénk - de ettől függetlenül miért nem ismerkednek az emberek élőben? Iskolában, munkahelyen, buliban, nyelvtanfolyamon, kulturális programokon, önkéntesprogram során: olyan sok lehetősé van új emnereket megismerni, már ehhez is lusták?
2012. dec. 6. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam anno 14 évesen. Így utólag, 10 év távlatából azt mondom, hogy tényleg nagyon gáz voltam, de vannak olyan visszahúzódóbb kamaszok, akik mondjuk (bár nem csúnyák meg semmi) mégsem olyan sikeresek a suliban, ettől elég könnyen elveszítik az önbizalmukat.

És hát persze ők is ilyenkor már vágynak a szerelemre...

2012. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem heti 12x6 óra munka ott meg nincsenek korombeli lányok, vagy ha mégis rondábbak mint szörnyella de frász.


de amúgy is ha eljárok valahova mindenfele ribancok vannak :S

csak ezeknek a kritériumoknak megfelelő lányt keresnék: vicces, őszinte, kedves, ne legyen féltékeny, és nézzen ki viszonylag jól.

2012. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ok, megpróbálok pontosan válaszolni, mert pont beleesek ebbe a "kamasz" kategóriába.


25 éves vagyok, miért nem ismerkedem:


iskolában: mert nem járok már iskolába

munkahelyen: mert vállalkozó vagyok

buliban: mert nem mászok idegenek képébe

nyeltanfolyam: van már 3 nyelvvizsgám...

kulturális programok: ha van társaság, akkor itt szoktam

önkéntes programok: nincs ilyenre időm, se kedvem


Úgy látszik elég kevés lehetőség maradt, úgyhogy ezért regeltem társkeresőre is. Ennyi.

2012. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*élőben
2012. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 évesen én is voltam oda regelve. Tágabb, vegyesebb ott az emberek köre és nincs befolyásoló baráti társaság, mint mondjuk egy buliban. Lehet, h a szomszéd suliból a sráccal is jól el lehet beszélgetni. Élőben viszont erre nem nagyon lenne alkalom, mert másabb a baráti társaság és nem is vagyunk egy időben ugyanazon helyen. Kalandnak jó volt. Ma már nem regelnék az tuti. :-)
2012. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7:44 vagyok. szóval 6x12 óra. néha lehet hibázni na :)
2012. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aham, 25 évesen még kamasznak számítok? :D

De amúgy az emberek többsége kényelmesebbnek tartja otthon mereszteni a mereszteni valót mint kimozdulni és élőben lefutni a köröket.

Kifogásokat mindig lehet találni mindenre.

Lásd: 25 éves vagyok, a második diplomámat csinálom, mellette saját vállalkozásomban dolgozom, plusz hétvégén pultos vagyok egy szórakozóhelyen. Mennyi mindenre van időm ezek mellett? Bármire amire szakítok.

2012. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: és konkrétan mit csinálsz, amikor célirányosan elindulsz otthonról -ismerkedni- ?
2012. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én falun élek és itt 10 fő 18-25 év közötti lányból 9en gyűrű van, és le van babázva. a maradék 1 meg önértékelési és anorexás vagy más betegséggel küzd.


Amúgy neked nem tök 8 hogy hol ismerkedik az ember?! az a lényeg hogy ismerkedjen, és ne legyen antiszoc.

2012. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ööö..


Én már 27 vagyok de a férjemet társkeresőn ismertem meg anno.


Azért regisztráltam mert:


Ismerkedtem az iskolában, de


1. Ott voltak az exeim, ők kilőve

2. Aki tetszett az vagy nem volt szabad vagy én nem tetszettem neki.


Ismerkedtem munkahelyen de életemben ekkorát még nem estem pofára, mert végül is minden látszat ellenére nem jöttem be neki. Hát ja...Több partiképes férfi pedig nem volt a környéken.


Nyelvtanfolyamon 1 fiú volt, az is abbahagyta pár óra után. Hm... Ja bocs, volt még egy 13 éves fiúcska is.


Buliban mindenki meg akar félrészegen farkalni, nem voltam hajlandó ott ismerkedni. Barátnőim volt, hogy ebbe a hibába estek, hát volt is egy srác aki elfelejtette megemlíteni, hogy menyasszonya van amúgy valahol otthon.


Kulturális program: Most a Müpa-ban kivel ismerkedjek egy hangversenyen? Meg hogyan? Fesztiválokra nem járok, mert nem az én ízlésem.


Ezen kívül másra nem volt időm. De egyáltalán nem bántam meg, mert jó dolog ez, csak tudni kell élni vele.

2012. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!