Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kell randizni olyan személlyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell randizni olyan személlyel is aki nem igazán jön be, mert hátha mégis megtetszik?

Figyelt kérdés
Meg kell válogatni , hogy kivel találkozik az ember vagy adjon esélyt mindenkinek ?

2012. dec. 4. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy randit nem megér?
2012. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Külsőre azért legyen szimpatikus.Legalább megismerheted kicsit.Viszont ha külsőre valami nem jön be rajta,akkor semmiképp se várd, hogy majd a belsője megszépíti!
2012. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. Sok randim volt már. Ennek magától kell mennie, nem pedig erőltetni.
2012. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

" Külsőre azért legyen szimpatikus.Legalább megismerheted kicsit.Viszont ha külsőre valami nem jön be rajta,akkor semmiképp se várd, hogy majd a belsője megszépíti!"


Wow... És ezek után jön a sok rizsa meg süketduma - ezen az oldalon meg főleg - mikor a balfékek érdezgetik, hogy nagy gáz-e ha gusztustalanok.

2012. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hole Hunter ***** válasza:
Ahogy érzed.
2012. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"nem igazán jön be"

Nos ha ezt arra érted, hogy társkeresőn van egy előnytelen fényképe, akkor ettől nem kell kiábrándulni az egészből.

Ha ismered is, és kialakultak már a negatív megérzéseid, akkor ne erőltesd. Megsúgom, senki se szokta, ezért akinek rossz a megjelenése, gyakran behúzza magát a csőbe. Annyi ismerősöm volt már, aki kicsit fárasztó volt, de gondoltam ha látja hogy én fellazult vagyok, akkor ő is az lesz később. Persze a negatív tapasztalatokat mind csak felerősítették, aki eleinte kicsit fárasztó volt, az később nagyon lefárasztott.

2012. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
megismertem pár éve egy fiút.. nem igazán jött be de nagyon nagyon kedves volt, és éreztem hoigy nyit felém. amikor megmondtam neki hogy nem tudom hogy szeretnék e többet nem beszéltünk pár hónapig.. hónapok után ráírtam, elhivott hogy találkozzunk. kicsit változott de külsőre nem, viszont érdekeltem ugyanúgy. találkozgattunk még többet és lám ma 5 hónapja együtt vagyunk :) szóval ne külsőre ítélj :D ha én arra ítéltem volna ma már bánnám mert már a világ legjobb fiúja számomra :) MEGÉR EGY RANDIT !!!
2012. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem KELL, ezt te döntöd el. Én nem szoktam esélyeket osztogatni mindenkinek.
2012. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
alap szimpátia nélkül nem megy, csak energia pazarlás.
2012. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Xenophilius: csak azért írtam le a külsőszimpátiával kapcsolatosan a véleményemet, mert én adtam úgy esélyt már, hogy külsőre nem jött be az illető.Egy ideig még elvoltam vele,de sajnos sosem tudtam elfogadni őt igazán.Hiába volt egy nagyon kedves,édes ember.

Kell sajnos a fizikai vonzalom,ami nem fog meglenni,ha külsőre nem gerjedsz rá.Ez az igazság.


Az, hogy esetleg megismered jobban és beleszeretsz a belsőjébe is csak ideig-óráig működik,amíg nem történik valami,ami miatt hirtelen felébredsz és rájössz, hogy hoppá,az illető végülis nem is tetszik külsőre,akkor minek erőlködjek?!

Nekem így ment már el 1,5 évem....

2012. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!