Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ismerkedtek egy sráccal akkor lényeges a zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Ha bejön nektek :) 16F

Légyszíves írjatok kort.


2009. aug. 26. 19:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt a RAP-et senki nem szereti?

Amúgy engem nem zavarna ha más lenne az ízlése

ugyanis mindne műfajt meghallgatok.

De a RAP-et leginkább

2009. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy ugyanolyan legyen, mert akkor el tudunk menni együtt szórakozni. Meg van a közös téma zene terén.

Nem egy ismerősömnek volt más zenei ízlésű barátja, és hát addig is tartott a kapcsolat, mert nem szerették egymás ízlését, és nem tudtak elmenni együtt szórakozni.


20/N

2009. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy közös izlésetek legyen zenei téren!

Dub-techno-t valaki esetleg kedveli?

2009. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem fontos, hogy egyforma zenei ízlésetek legyen. Max. egyszer-kétszer nem árt áldozatot hozni, hogy najó, utálom a technót/rockot/rnb-t akármit, de mégis elmegyek, mert szeretlek. Ha nagyon negatív élményeket hagy benne a dolog, akkor nem kell erőltetni ezen szórakozási lehetőségeket. (Már csak azért is mondom, mert nem nagyon van olyan lány, aki az én kedvenceimet hallgatná, így nem akadok ki, ha ezen a téren eltérünk.)
2009. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az attól függ!Például én nem vagyok a rock zene híve,de van olyan szám amit szívesen hallgatok,de ha a buszon mellettem áll egy lány és a füle már csattog a gitárhangtól és fekete felsőkben van,arra mondom azt,hogy felejtős.Ilyen esetekben nekem számít.Engem még a Bob Marley-s hülyeség is kimondottan zavar,jó számai vannak,de mindenki tudja,hogy ki miért hallgatja....
2009. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nekem fontos a zene, és szeretném, ha a párommal tudnánk együtt zenét hallgatni. Szóba se állok rapperekkel vagy discosokkal. Már csak azért sem, mert primitívek. (Tisztelet a kivételnek- bár én olyat ég nem láttam.) A többi stílus jöhet. Én tényleg sokféle zenét hallgatok (Rock, Punk, Metal, Ska, Alternatív, Hardcore meg mindenszar ami ezekhez hasonló) de tulajdonképpen az előző 2-n kívül bármi jöhet. De természetesen nem zenei ízlés alapján választok. Ha egy srác ugyanazt hallgatja mint én, de egyébként bukó, buta meg hasonlók, az sem jobb mint egy rapper.
2009. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!