Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ismerkedtek egy sráccal akkor lényeges a zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Ha bejön nektek :) 16F

Légyszíves írjatok kort.


2009. aug. 26. 19:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokan kinevettek már mert komolyzenét hallgatok.

17/f

2009. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire ha mondom, hogy miket(Mikrofontos, José, Rovo, Fankadeli) akkor: háát ööö izé nem ismerem.
2009. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha amúgy nagyon bejön a srác, akkor nem számít. Mondjuk ha együtt autózunk és közben szól a lakodalmas, mert ő azt szereti, az egy kicsit kínos lenne nekem...
2009. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Engem az nem zavar ha nem ismeri, csak volt már olyan lány aki vigyorgott rám, mint a vadalma, (nem tudom, hogy véletlen -e), de hangosan beszéli a barátnőjével, hogy "ott az a jóképű srác...." és mikor odamentem jaaaa, hát én az olyanokat nem szereeeteeeem, meg van barátom.... :)

Jó mindegy, nem ezt a lányt bánom, csak egyszerűen zavar.

2009. aug. 26. 20:38
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Engem az zavar hogy nem csak lányok, de nagyon sokan, ok nélkül el ítélnek mert Hardcore-t hallgatok. ez az életem, kész. nem tehetek róla. én soha senkit nem ítéltem el a zenei ízlése miatt,mindenkit elfogadok olyannak amilyen (zene téren).Az pedig bánt hogy nem is ismernek sokan és rögtön le drogosoznak, meg stb. Pedig merem állítani hogy azok akik durvább műfajokat szeretnek, sokszor kiegyensúlyozottabbak lelkileg és pozitívan gondolkodnak.
2009. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%

Ezen már én is sokat gondolkoztam!Ez eddigi kapcsolataim közül az a kötődés volt a legszorosabb,amit hasonló stílusú fiúval létesítettem.Én a klasszikus rockzenét szeretem,és a mai világban nagyon kevesen hallgatják,főleg magyarok.Ezzel a sráccal ha zenét hallgattam,nem volt fujjogás,meg szemforgatás,meg kapcsold már el,hanem ugyanúgy élveztük.Emellett mikor egy másik exem elvitt egy sváb néptáncestre,majd meghaltam az unalomtól...de nem szabad elítélni senkit a zenei ízlése miatt!

Összefoglalva,akik nem annyira zenefanatikusok,és nem hallgatnak állandóan zenét,és úgymond minden stílust kedvelnek,azoknak egyáltalán nem számít ez.Viszont akik úgy mond zenebu.zik,és életstílust képviselnek mint pl. én,azoknak rengeteget.Nem tudnám elképzelni,hogy életem párja ne jöjjön el velem koncertre,vagy rockkocsmába...

2009. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2009. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

Amíg saját bőrömön nem tapasztaltam, addig azt hittem nem fontos. Eddig csak "stílusbeli" vagy hasonló barátaim voltak, mert inkább rajtuk akadt meg a szemem.


Most volt valaki, aki teljesen más zenét hallgat. Hát borzalmas volt. Nem tudtunk sehova elmenni, hogy abból ne legyen hiszti. a barátai utáltak engem és a barátaimat, mert hogy mi "rokkerek meg emosok" vagyunk (amihez persze közünk sincs...), az én baráti társaságom meg csak szimplán kiröhögte őket.

És akkor még nem írtam a folyamatos harcról, amikor délután zenét hallgattunk volna.. a filmek kiválasztásáról nem is beszélve..

2009. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Szerintem is azért fontos.

Érdekes, a kérdés hasonló, mégis mások a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35088..

2009. aug. 26. 22:25
 20/36 anonim ***** válasza:
69%
én electro punkot, rockot és hardcoret hallgatok :) néha jöhet más is. exem alternatív és laza diszkós zenéket hallgatott.. kocsiban sem zavart mikor mentünk mert nem az a kifejezett tucc-tucc volt. igazából ha technot, komolyzenét vagy ilyen latinzenéket hallgatna azzal az őrültebe kergetne egy srác.. de amúgy egész toleráns vagyok ilyen szempontból :)
2009. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!