Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ismerkedtek egy sráccal akkor lényeges a zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Ha bejön nektek :) 16F

Légyszíves írjatok kort.


2009. aug. 26. 19:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jó, ha hasonló zenét hallgatunk.

(de nem elsődleges szempont.)


L16

2009. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem igazán fontos.

Mikor még csak randizgattam a barátommal, már akkor kiderült, hogy a zenei ízlésünk teljesen eltér. Én inkább rock-ot hallgatok, ő pedig disco zenét. De ez sose jelent problémát, max. együtt nem hallgatunk zenét... :)

16/L

2009. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%
nem annyira számít csak ne azt mondja a zenémre amit a szüleim h kaaaaapcsoldmá ki azt a k*cs*g b*zi gyapotszedő n****rt! ienkor ölni tudnék...
2009. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

Engem csak akkor zavar, ha nagyon süt róla, ha nagyon fanatikus. Nem szeretem a zenébe menekülő emberkéket. Mint ez a no music no life baromság. Na az ilyet ne.

Én meghallgatok mindent Rihannán, 2Pacon, SOAD-on keresztül akár a komolyzenéig is. A mulatós szenvedélyes latinos spanyolos zenék a szememben felérnek bármilyen slágerrel. És a 160 BPM körüli elektronikus zenéket sem vetem meg.

Kicsit eltértem a témától, bocsi. Szóval ha nem látszik rajta, nem.


16L

2009. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%

"Mint ez a no music no life baromság" - hülyegyerek...a zene egyes embereknek sokkal többet jelent,mint szórakozást.Azok az emberek,akik zenefanatikusok,nem poppot,discot meg rnb-t hallgatnak,hanem olyan muzsikát,aminek sokkal több mondanivalója van,mint ezeknek.Te is szereted a zenét,de nincs kifinomult ízlésed hozzá,és ezt tiszteletben is tartom,a Te életed.Viszont ku.rvára nincs jogod ilyenekt írni hogy ez meg az baromság!

Szép napot!

2009. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, mit hallgat, csak ne legyen egy zenei irányzatba se beleb*zulva. A változatosság gyönyörködtet.
2009. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
25/L
2009. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%
vkinek vam vmi baja a reggaesekkel??? de nem csak a dreadlockos azaz "raszta frizurásokra" értem.
2009. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom, én diszkóba szeretek ismerkedni...vagy az ágyban :P
2009. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%

Először is ha hozzám beszélsz, moderáld meg magad és tanulj kulturáltan beszélni, mert körülbelül olyan közönséges vagy, mint egy útszéli részeg csöves.

Kettő, ha már te olyan kifinomult ízléssel rendelkezel, akkor szerintem van annyi logikád/ismereted, hogy tudd, hogy teljesen relatív, hogy kinek mi számít jó zenének és kifinomult ízlésnek.

Szóval, hogy a te szavaiddal éljek neked pedig k u r v á r a nincs jogod engem megvádolni azzal, hogy nincs ízlésem.

Jártam énekkarra, tudok játszani pár hangszeren, szóval tudom, hogy milyen az, amikor valakinek nem csak a szórakozást jelenti a zene.

Ne ítélkezz úgy, hogy egy csöppet sem ismersz.


(Érdekelne, hogy miss kifinomultízlés mit hallgat.

2009. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!