Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hiszik el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el a pasik hogy úgyse tudnám őket szeretni?

Figyelt kérdés

Mindig van aki próbálkozik, általán idősebb, 30-40 éves pasik.

jönnek a komoly kapcsolatot, gyereket akarok - szöveggel, nem tudom miért gondolják hogy ez biztos befutó.

Mert én még a lazácska kapcsolatok előtt is mindig hezitálok.

Ha valaki alapból nem jön be, nálam törheti magát, tapasztalat hogy későb sem fog, én meg nem szeretek kihasználni senkit.

Miért nem képesek feldolgozni hogy nem mindenkinek nyerő a "komoly" kapcsolat, nem mindenki eszi be ezt a szöveget(sokszor nem is hiszem hogy komolyan gondolják) és hogyha teljesen őszinte vagyok (márpedig az vagyok) és megmondom hogy úgyse tudok szerelmes lenni, ahhoz túl sokat ejtettek pofira, akkor még elmondják ezerszer hogy deígy deúgy ők aztán másak, őket meg fogom szeretni (van önbizalmuk xD), velük minden szuper lesz, kitartanának...miért nem akarják venni hogy nem kellenek?


2013. jan. 4. 00:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy küldik a képeket :DDDD
2013. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Írom szivi, írom :D
2013. jan. 4. 01:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Elnézést :D
2013. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy ne próbáld megérteni ezeket - eltorzult értékrend mondjuk sok csalódás, vagy túl könnyen megszerzett minden után. Egy ilyen ember kétségbeesett, vagy épp nem érti az emberi érzelmeket - egyik esetben sem jó foglalkozni velük. Ha törődsz velük, nyomulnak, ha hárítasz, akkor is, ha szépen ignorálod őket, akkor esetleg megunják - hirtelen más lehetőséget nem látok.


#1 voltam

2013. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled, nevetséges, hogy sokan nem értik a nemet és még utána ők vannak megsértődve.
2013. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Patrik24 ***** válasza:
Nagyon jó kérdés valóban. Én egy ilyen nővel ki sem kezdenék, nem még hogy futni utána:D Azt látom én is, hogy a férfiak egy jelentős részének semmi önbecsülése nincs manapság. Pedig egy normális kapcsolat kialakításáért nem kell egyik félnek sem teperni. Kölcsönös ismerkedés, aztán vagy kialakul vagy nem.
2013. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!