Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem egy lány sem tud szeretni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ronda vagy és buta :(
2012. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég ha csak egy szeret az életben, de az nagyon. Majd megtalálod ne aggódj.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
depressziós vagy, nem vagy magabiztos.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezhetném. Pedig őszinte vagyok, nem szórakozgatok vele/ük, tenyeremen hordozom... Szart sem ér.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, vagyunk páran akik taszítjuk valamiért a nőket. :((((
2012. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyén csináljátok. Nyaltok a lánynak azt csodáljátok hogy nem keletek nekik? Sose mutasd ki az elején hogy kell nektek ő, hagy érezze csak hogy nem ő van a világon és főleg ne érezze magát mellettetek kényelemben.
2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Totál semleges voltam, míg nem láttam rajta, hogy részéről is több lehetne. Amikor aztán elkezdtem kiteregetni a lapjaim, behúzta a féket és becsapta a kaput előttem.
2012. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész egyszerüen hitvány szar a személyiséged. Külsőre rengeteg sokféle "karaketr" bejön nekik, de személyiségben mind csak egyetlen egyfélét akar! Ez a gáz. Annak meg vannak akik megfelelnek, de vannak akik nagyon nem. Aza baj, hogy ez az egykiccsit ilyenis meg egykiccsit olyanis, de ne legyél túl ilyen, meg túl amolyan, de legyél inkább pontosan ilyen féle meghatározásokból kisilabizált szar az amit ők igazán szeretnek! Azt a kibszott határozott jóhumorú magabiztos önbizalommant akarja az összes. Ez meg nem egyszerű lenni. Sőt, állati nehéz. Ha nem hozod ezt a személyiséget akkor az életben nem fog belédszeretni, ha meg eljutsz vele a kinézeted miatt az első randira, akkor is meggondolja magát, aztán szarik a fejedre nagyívben.
2012. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tanulj meg csajozni (PUA világ), testépíts, és rakd helyre az önbizalmad vmi önfejlesztő könyvel!


Ennyi. Csak gyakorolni kell, és sikerül

2012. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!