Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segiteni akarok és hóditani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomikazu kérdése:

Segiteni akarok és hóditani, De hogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkban rövid göndör haja van és nagyon

Kedves:). De a többi lány (2-3-at kivéve) a suli Jokerének Csúfolják

Kalapot hord és szereti az akció filmeket videó játékokat

Krimiket, Én azt hiszem bele estem ebbe a lányba, és

Segíteni szeretnék neki, hogy azok a ribancok békén hadják

és ne nézzék le többet mert nem érdemli meg. A másik kérdésem pedig az lenne hogy, hogyan közeledjek hozzá ?


2013. jan. 3. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Édes vagy nagyon....Hát szerintem nyugodtan elküldheted azokat a lányokat a csudába és megmondhatod, hogy a férfiak nagy százalékát nem a cuki cuccok érdeklik meg a hajCSI meg a fülCSI.....Őt legalább olyan érdekli amit több fiú is szeret. A másik meg, hogy különleges, nem utálatra méltó, ő legalább más mint a többi lány . El kell küldeni öket a francba, vagy rájuk küldeni olyat aki majd piszkálja őket is. Hátha átérzik.
2013. jan. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nem fog menni. Ha segítesz neki, barátként fog tekinteni rád. Ha te is elkezded csúfolni, többre mész.
2013. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben de mivel 'piszkálhatnám' mondjuk néha

Amikor a barátnöivel beszél a Kriminológiáról mert

Profilozó akar lenni akkor úgy hallgatozóm és

kijavitom vagy hozzá teszek ahhoz amit mond, és

Ilyenkor velem kezd el beszélni, és ugylátom

Érdekli az amit tudok. Az már jó ha adott nekem

Becenevet ? :) becenevem : Reid Vmi sorozatból és néha

Zseninek is hív :)

2013. jan. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!