Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok csajozni. Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni. Lassan ma'r ga'z lesz ha nem lesz bara'tno"m. Vki tippek? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 00:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Legyél normális, úriember :D Én Egyedülálló vagyok, és már megszoktam.
2013. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
csak beszélgess sok lánnyal és lazán, ne szorongva és úgy menni fog annyira egyáltalán nem nehéz
2013. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ismerkedj sok lánnyal legyél kedves és udvarias és nagyon romantikus! Hány éves vagy? ha van osztályod akkor onnan könnyebb be csajozni mert már ismered őket ha nincs akkor disco-ba kell járnod h ott ismerkedj! meg ha olvasol sok ezzel kapcsolatos kérdést válaszokat nyerhetsz belőle! Sok sikert! N/13
2013. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5 ös jól leirta
2014. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LeftBehind ***** válasza:
6. "az ismerkedés tanulható" - aha, mégsincs senki aki hajlandó lenne vagy tudna segíteni. Na vajon miért? Azért mert akinek mindig is ment az nem képes felfogni se a problémát. Ebből jönnek aztán az olyan válaszok mint a "viselkedj természetesen". Persze akinek a természetében van a csajozás az k0rva könnyen természetes. Aztán ott vannak a kedvenceim, a PUA és RSD srácok akik egy vagyonért állítólag megtanítanak csajozni de sajna a "technikáik" csak akkor működnek ha épp az elérhető legsötétebb csajt akarod felszedni aki semmi mást nem akar csak kefélni egy jót.
2014. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!