Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok csajozni. Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni. Lassan ma'r ga'z lesz ha nem lesz bara'tno"m. Vki tippek? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem úgy szólj hozáz minden csajhoz akihez csak hozzászólsz hogy na én most csajozok....
2013. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a kulcsszavaknál le tudtad írni,hogy lány,a kérdésben miért nem?
2013. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Indirekt módon.
2013. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gyakori Ferenc ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Itt vagy elásva ,hogy nem tudod. Azoknak jók, akik ezt a kérdést fel sem ,teszik, csak felszabadultan nekiállnka a nőkkel pofázni lesz a mi lesz alapon, kialakul a kölcsönös szimpátia, és végül ágyba viszi.

Neked ez ösztönszerüleg, jó tanulás folyátn életkori sajátosságként nem lett beidegződve, és nem tudod mit tegyél a nőkkel.

Ez neked régen rossz.

Ez nem olyan,hogy na akkor most megtanuljuk mit kell mondani, mit kell csinálni, vagy belédforrt az évek során, vagy nem. Te a vagy nem vagy. Ezen nem lehet korrigálni.

Sose leszel olyan színvonalú hódító szerintem mint azok akinek már a vérében , ösztöneikben van a nőszerzés.

Persze próbálkozhatsz összekapargatni minden bátorságodat, tódozott fótozott szövegeket kitalálni, aztán kinyögni valamit neki jó pofával, de sajnos a kisugárzás, a hatáskeltés el fog maradni mellőle. Egyeszerüen ez a hatáskeltés, sárm, ez egy jellemfüggő dolog, és nem mindegy hogy az életed elmult szakaszában milyen jellemmé váltál. Amilyen vagy, azon már nehéz korrigálni.

Szóval csak akkor lesz nőd, ha épp egy olyat fogsz ki, akinek külsőre bejössz, és nem érdekli nagoyn a jellemed, hogy nem vagy magabiztos, határozott, dumás, és vicces.

Csak ott a bibi, hogy a 10 nőből 8 nak sajnos ez kell.

2013. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Te miről beszélsz? Mivel az ismerkedés tanulható, a személyiség pedig fejleszthető, hadd ne jellemezzem, mekkora baromságot írtál ide...Ja, hogy tenni kell érte? I'm sorry...
2013. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Előző, leszarom, hogy egyetértesz e vagy nem, de az tény,hogy ha valaki már kicsi kora óta beleszokott a társas együttélésbe, nem volt kirekesztett, nőkkel is jól és sokat haverkodott, akkor sokkal másabb ,teljesebb, önbizalomtalibb szmélyiséggé válik,és ez szinte behozhatatlan előny személyiségben. LEehet utólag a személyiségi hibákat javítgatni, szépítgetni, de akkor sem lesz olyan gördülékeny, határozott jellem, egykét betanult szövegtől, egykét megjátszott szituációtól, színlelt magabiztosságtól. A két jellem mérfőldekre van egymástól minőségben.
2013. jan. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 viktor0721 válasza:
hát hallod...én is nehezen ismerkedek :D.. de már rájöttem hogy kár görcsölni meg stresszelni ezen...de annyi a lényeg hogy ne beszélj mellé..ha négy szem közt tudtok lenni akkor mond el neki hogy tetszik neked és szeretnéd őt megismerni ...ha benne van onnan már a többi jön magától szépen ...ha nincs benne akkor nem kell letörni...próbálkozni kell másiknál és kész.. de ha személyesen nehezen megy akkor kezdj el vele face-en beszélni és kész..ott könnyebb leírni a dolgokat mint kimondani :D .. annál egyszerűbb nincs a 21. században :D
2013. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 5!

Olyan a szöveged, mintha a Google Translate fordította volna.

De van benne igazság, még téves a következtetés. Nagyon nehezen ismerkedtem. Mégis volt barátnőm. Aztán egy hosszú kapcsolatnak véget vetettem és rájöttem, hogy bőven túl a 30-on nem tudok csajozni.

Viszont volt annyi siker az életemben (házasság, sport, karrier), ami alapján elhittem, hogy ez is sikerülni fog. A sorozatos randik pedig tovább növelték az önbizalmamat. Egy pillanatig nem játszottam szerepet. És ahogy változtam, úgy kezdtek ragadni rám a nők.

2013. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kocc a hasznos valaszokat
2013. jan. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!