Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az oldalról? Szerintetek lehet sikeres?

Figyelt kérdés
Jó ötletnek tartjátok? Megéri regisztrálni szerintetek? Az oldal: [link]
2013. jan. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. Első tippre szerintem itt olyan csajok válogatnak, akikre a normál társkeresőn nem írnak rá, mert külsőleg hátrányosan befolyásoltak...

De cáfoljatok, ha nincs igazam...

2013. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már látom is magam előtt a felregelt férfitársakat :D


[link]

2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem hagyjad, olyan mint valami blog. Szerintem nagyon gyenge.
2013. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17:29 : Amíg nem derül ki, hogy életképes e az ötlet nem is lesz rá több idő áldozva. ;)

Magát az ötletet szeretném ha értékelnétek

2013. jan. 1. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Valahol mintha már olvastam volna erről. Az ötlet szerintem életképes, de ehhez jól kivitelezett rendszer kell, nem pedig egy alap worpress.

Az első gondolat ami eszembe jut hátrányként az az itteni csúnyafiú klubb. Ők biztos nem fognak regisztrálni hisz a "legjobb" fogásra fognak majd menni a csajok (mint minden társkeresőn) Itt ebben a felállásban túl nagy a hátrányuk nekik.

2013. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18:09 : Ha életképesnek mutatkozna a rendszer alakulni fog, de jelenleg pazarlás lenne erre a célra fejlesztett kiegészítőt megvenni vagy több időt szánni rá anélkül, hogy a sikerére akárcsak a legkisebb esély is mutatkozna.
2013. jan. 1. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos társkereső oldalból tucatszámra találni a neten. Ebből egy időben jó pénzt lehetett kisajtolni. erős a mezőny így nem hiszem hogy egy GYIK kérdésre lehetne alapozni. Ez nem reprezentatív.

Szerintem olyan site-ot kezdj el fejleszteni ami a hobby projekt kategóriában meg állja a helyét. Ebből így nem lesz site. A sikerére meg nincs garancia (és nem is lesz)...

2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!