Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennyin múlna az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyin múlna az, hogy sikeres legyen valaki a lányoknál?

Figyelt kérdés
Itt is egy kérdésnél olvastam, hogy a lányoknak nem jönnek be az alacsony, cuki, aranyos fiúk. Na most én rám is ezeket a jelzőket mondták eddig a lányok. Azon gondolkoztam, ha magas lennék akkor már biztos komolyabban vennének és járnának is velem, így meg csak egy aranyos kiskutyának tartanak. Ez olyan igazságtalanság. Nálunk mindenki ilyen 160-170cm max. Én alig vagyok 165cm és nagyon zavaró, hogy minden lány a magas, férfias pasikra vágyik ezen az oldalon és az életben is. Nem tagadom volt már láyn, akinek bejöttem, de ők azért nincsenek olyan sokan, mint akik a magas, vékony fiúkra buknának és a legjobban az idegesít, hogy még az alacsony, vékony lányoknak is ilyen 180-200cm körüli pasi kell és engem is tuti dobnánank egy ilyenért, csak, mert ő magasabb sokkal tőlem és ez hű, de menő meg jó dolog. Totál kiábrándít, hogy a lányok így működnek. :S

2012. dec. 15. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztán a magasság semmit nem ér. Én 188 vagyok, de semmivel nem vagyok népszerűbb náluk, mint Te. Szóval ez a dolog így tuti nem igaz...


Elméletileg azt mondják, ha bunkó az ember meg önfejű meg játssza a keménygyereket az a tuti dolog... Remélem nem, mert akkor inkább hagyjuk...

2012. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem számít a magasság. Én 184 vagyok, és velem se állnak le...
2012. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két méter vagyok, sportos, igényes, udvarias, jóképü is, értelmes is, még sincs nagy sikerem, mert annyiszor csalódtam már az életben, hogy nem is nagyon szeretek közeledni a lányok felé. Aztán mikor mégis valakivel közelebbi kapcsolatba kerülök, megkapom a fejmosást, hogy eddig miért nem próbáltam ráhajtani, hiszen ilyen pasira vágyik minden nö. És innentöl kezdödik a kihasználás...


Egy valamit nagyon megtanultam az utóbbi években: kétszer is meg kell gondolni, hogy a csalódásokért érdemes-e feladni a magányos farkas életmódot.

Ha feladnád, akkor egy jó tanács: próbálkozz minél többet és elöbb-utóbb sikered lesz, akármilyen vagy.


25/F

2012. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!