Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, h egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, h egy srác napokig egy csaj miatt kapcsolja ki a telóját, akit kihasznált?

Figyelt kérdés

nagyon nem sok kapcsolat van köztünk. de úgy havonta/hetente beszélgetünk, találkozunk. ez van fél éve kb. nem rég volt szex is. egyszer.

és megbeszéltük, h majd találkozunk és beszélgetés közben elment a vonal(vagy kikapcsolta) és azóta nem elérhető a srác.

csak belegondolva, ha pl lenne valaki akivel nem akarok beszélni, egy valaki miatt én nem kapcsolnám ki napokra a telomat...

vagy ilyen létezik? hogy csak miattam őt senki nem tudja elérni?


2012. dec. 31. 12:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
te hülye vagy...ha neten irt akkor nyilván nem akar elbújni előled. Válaszolj neki aztán beszéljetek
2012. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vágyok egy ilyen érzelmileg instabil és paranoiás személy társaságára? Akivel mint írta, havonta/hetente beszélgetek, aztán 2 napig nem ér el és itt szenved? Igen, tényleg dedómatyi vagyok. :)
2012. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
örülök, hogy beláttad. Szimplán csak nem értesz a nőkhöz, ennyi
2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nos megbeszéltük, hogy x napon találkozunk

x napon hív, hogy akkor ma ráérek? mi volt velem tegnap stb stb elkezdtem mesélni erre megszakadt a vonal.

ma írt neten, annyit, hogy lemerült aznap.


de még azóta is egyfolytában ki van kapcsolva a telója, a neten nincs fent.


nekem csak az az érdekes, hogy miattam kapcsolta volna ki? szóval nem értem az egészet. 2 napja van kikapcsolva..ennyi. nem hisztizek, semmi ilyen nincs.

2012. dec. 31. 17:10
 15/21 anonim ***** válasza:

irjál neki EGYSZER hogy "el vagy tűnve. minden rendben van? irj már hogy minden okés-e, mert hirtelen tűntél el és nem beszéltünk"

Aztán ha érdekled akkor válaszol ha nem akkor felesleges égetni magad azzal hogy kaparsz utána. Facebookon pl látszik is hogy ha megkapta az üzenetedet, de ha smst irsz neki azt is tuti elolvassa ha ránéz valamikor a telójára

2012. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

a telefonja már nem csupán ki van kapcsolva, hanem megszüntette a számát.

nekem neten meg annyit írt, hogy lemerült...


erre írtam annyit, köszi, h szóltál.

és ennyi. azóta sem ír, semmi. és már anno írtam ilyeneket neki, hogy eltűntél, mizu veled? mindig kifogásokat gyárt.

ezért nem tudom írjak e neki egyáltalán Megint, keresne ha akarna nem?

2013. jan. 1. 11:09
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezek alapján te nem csak 1x irtál neki ha már számot is váltott...

Ideje lenne venned a lapot és rájönni hogy nem kellesz neki. Ha akart volna valamit tőled akkor dobott volna egy üzenetet legalább. Addig szállj ki mig nem alázod meg magad teljesen

2013. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

kedves előző félreértesz.

mindig is normális kontaktban voltunk. nem nyomultam soha.

amúgy meg most rám írt, hogy buék és ennyi.

eddig(3 nap) meg ki volt kapcsolva, utána a száma megszüntetve, most meg itt értetlenkedik, ugyan miért nem tudtam elérni....

kamus úgy néz ki.

2013. jan. 1. 23:26
 19/21 anonim ***** válasza:
kivánj te is neki boldog új évet aztán ne keresd. Tudja a számod, neten is el tud érni ha akar. Oké hogy 21. század de egy nő ne teperjen ennyire egy pasi után. Ha nem keres hát nem keres
2013. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ennyit tettem. kívántam én is és ennyi.

viszont ha egy hónap múlva megint elővesz...

szóval valahogy mindig ez van. megjelenik, eltűnik, megjelenik, eltűnik.

2013. jan. 2. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!